2733
2734

زنگ بزن مرکز بهداشت بپرس 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم اول اردیبهشت واکسن 4 ماهگی داره😟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2731
2740
باید بزنی عزیزم.. منم هفته ی پیش واکسن ۶ماهگی زدم.. صیح اول وقت برو که کسی نباشه با خودتم پارچه ای ...

منم بچم دو روز دیگه۶ ماهش میشه مال شما پسره یا دختر؟قد و وزنش نسبت به۴ماهگی چقد بیشتر شده بود؟واکسنش تب اورد براش؟

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

بزن ولی خیلی رعایت کن ، با خودت پارچه ببر بچه رو بذار روش برای واکسن ، تا نوبتتون برسه بچه رو نبر داخل و خودت هم داخل نباش ، قد و وزن هم بگو نمیخواد بگیری بخاطر کرونا نگرانم ، با همسرت و ماشبن حتما برید که هنسرت بچه رو تا نوبت برسه تو ماشین نگه داره ، خودت هم حتما از دستکش و ماسک استفاده کن وقتی برگشتی هم لباسهای خودت و بچه رو کلا عوض کن و بشور 

من که اینکارها رو کردم برای واکسن پسرم

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است