2752
2734
عنوان

چیکار کنیم نینیمون توی دلمون تپل بشه؟♥️👼🏻🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 190 پست
عزیزم این حرفای منو جدی بگیر ، خواب زیاد شما باعث میشه بچه ای که دنیا میاد لاغر و ضعیف بشه ،‌ هر طور ...

چی بخورم شیرم خوب باشه؟

من هرروز میوه میخورم

یه روز در میون شیره انگور با کره خودمونی میخورم

دو روز یبار بستنی میخورم

گوشت و مرغ خوب میخورم

ماهی هم ماهی دوبار میخورم

شیر هم روزی دوبار میخورم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
طبیعیه من معذرت میخوام اینجوری ک میشم میرم دسشویی خوب میشم احسای میکنم شکمم داره میترکه یه معدم فشار ...

من سه روزه یبوستم خیلی اذیتم

بچه ها من هفته نهم‌هستم خیلی تهوع دارم بالا هم میارم شما ها هم‌اینجوری بودین؟کی خوب شد تهوع تون چیزی ...

من تا پنج ماهگیم این مشکلو داشتم قبل خوردن چیزی قبلش یه قرص دیمیترون بندازبعدبخور..به دکترت بگو برات شربت پرومتازین هم بنویسه خیلی خووبه کمترتهوع میگیری..بعد سه ماه اولت فک کنم بهت ب6ومکمل میده دکترکه خیلی بهترمیشی نگران نباش

خدایاشکرت
هیچی ۶۸ بودم اول بارداریم شدم ۶۰ وقت زایمان ۶۷ بودم بعد ۱۰ روز ۶۳

خوش بحالت من از اول بارداریم تا حالا که ۱۹ هفتمه ۵ و نیم کیلو وزن گرفتم

منکه بستنی ازاون بسته بندیا میخورم..اجیل هم که قبل ازکرونا کلی گرفتیم دارم فعلا بخورم😁 کبابم که یه ...

خب اینجوری ک همه چی امن و امانه 

نوش جانت عزیزم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
کی به دنیا میان ببینیمشون😢😢

من دوران بارداری رو دوست دارم حتی قبل هم ک یه باردار میدیدم ذوق میکردم ولی خیلی دلم میخواد ببینمش

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
بچه ها من هفته نهم‌هستم خیلی تهوع دارم بالا هم میارم شما ها هم‌اینجوری بودین؟کی خوب شد تهوع تون چیزی ...

تا۱۸ هفته

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
چی بخورم شیرم خوب باشه؟ من هرروز میوه میخورم یه روز در میون شیره انگور با کره خودمونی میخورم دو ر ...

ببین هیچ وعده ی رو حذف نکن ، صبحانه کامل ، ناهار کامل ، شام کامل .. من هروز بستنی میخوردم ، یه پیاله کوچیک چهار مغز ، یه بطری کامل شیر ، بطری کامل دلستر ، میوه هروز حتما میخوردم ، هفته ی یه کمپوت آناناس ، آب میوه طبیعی هرشب شوهرم میگرفت ، شیر موز .. کباب گوشت ، مرغ ، ماهی کبابی ، به طور مرتب هفته ای یکبار ، ماکارونی ، ..  ببین خودم خیلی لاغر بودم بچم بدنیا اومد تعریف نکنم بخدا هم خیلی خوشگل شد هزار ماشالله هم اروم و بخور .. یک ماهگی شد چهار کیلو نهصد .. دنیا اومدن سه صد .. الان هم نه لاغره نه خیلی چاق ولی خدایی خوشگله ماشالله .. تغذیه خیلی خیلی خیلی مهمه 

2706