2733
2739
عنوان

چیکار کنیم نینیمون توی دلمون تپل بشه؟♥️👼🏻🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 190 پست
هیچ سونوگرافی ای تا الان تو یزد باز نبوده یا اگه بوده پسندم نبوده  چرا باید برم  احتمالا ...

انشالله که نینی تپل و سالمه و داره اون توو میخوره و میخوابه😍😍

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک میکنم از نزدیکمه😐😐😐حوله داغ کردم گذاشتم رو دلم باچایی‌نبات اما بازم بهتر نشدم دراز کشیدم😖😖

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
انشالله که نینی تپل و سالمه و داره اون توو میخوره و میخوابه😍😍

شک ندارم بهشون خوش میگذره😂😂😍😍😍 مرسییییی 

واقعا همه ی امیدم همین فسقلیه که مدام جُل جُل میکنه

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست
2731
۲۴ هفتمه😊آخه دیشبمم نزدیکی داشتم

خوب طبیعیه بازم نگران نباش اصلا😍😍 اره ممکنه 

فقط سعی کنید توحالت های مخصوص این دوران باهم باشید 

به پهلو و خوابیده

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست

ممنون شما تو چن هفته اید....مال من نزده چن هفتمه🤔🤔

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
شک ندارم بهشون خوش میگذره😂😂😍😍😍 مرسییییی  واقعا همه ی امیدم همین فسقلیه که مدام جُل جُل می ...

اره بخدا یه حرکت میکنه اصلا خستگی ادم میره

من که همش بهش میگم تا دلت میخواد مامانو لگد بارون کن

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

بچها هستین آیا 🤔🤔🤔

2738
زیاد نمیخورم فقط یکم بیشتر از قبل کردم قبلا هم همینقدر میخوردم کلا زیاد خور نیستم بیشتر چیزای مقو ...

خوب میکنی اینجوری خیلی خوبه ایشاالله سالمو سلامت میادبغلت😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)