2733
2734
عنوان

چیکار کنیم نینیمون توی دلمون تپل بشه؟♥️👼🏻🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 190 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان هفته 20 هفته و یه روزم اما حرکاتش حس نمیکنم فقط گاهی مث یه نبض بچه دوممه

بارداری با بارداری فرق میکنه

تا هفته ۲۲ اشکال نداره حتی اگه اصلا هم حس نکنی

به نوع قرارگیری جفت هم مربوطه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
۱۹ هفته و ۱ روزم ۱۵ هفتگی تا وسطای ۱۶ حرکت مثل ماهی حس میکردم از ۱۶ تا ۱۸ هفته دیگه چیزی حس نکردم ...

ضربه هاشو مرتب حس میکنی؟من از ۱۶ هفته حرکت میکرد تا همین هفته پیش الانم که ۲۲ هفته ام بعضی وقتا چندتا در روز لگد میزنه زیر دلم شما چجوری هستین؟

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
2731
چیزای نفخ دار خودمو خیلی اذیت میکنه سعی میکنم نخورم سه روز یبار یه بستنی میخورم گوشت و مرغ سع ...

اهان راسی اگه میخوای نی نیت خوب تپلی بشه حتما حتما حتما کشمش بخور خیلییی تاثیرگذاره

خدایاشکرت
چیزای نفخ دار خودمو خیلی اذیت میکنه سعی میکنم نخورم سه روز یبار یه بستنی میخورم گوشت و مرغ سع ...

خیلی خوبه افرین مطمئن باش نی نی سالم و تپلی میاری بسلامتی من اصلا اهل شیرینی و شیره این چیزا نیستم فقط ترش فکر کنم بچم یه لاغرکی میشه😄

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
یه سوال من قرص آهنم امروز تموم شد چند روز دیگه نوبت دارم ک دکتر واسم قرص جدید بنویس اشکال نداره چند ...

نخور جاش گوشت و عدس بخور فعلا تا ببینی دکتر مجددا برات مینویسه یا نه

نخور جاش گوشت و عدس بخور فعلا تا ببینی دکتر مجددا برات مینویسه یا نه

باش چشم . ترسیدم بد باشه نخورم اخه اصلا کمبود اهن ندارم خودم 

2738
خیلی خوبه افرین مطمئن باش نی نی سالم و تپلی میاری بسلامتی من اصلا اهل شیرینی و شیره این چیزا نیستم ف ...

از شیرینی جات فقط شیره انگور و بستنی میخورم

منم به شدت ترشی دوس دارم ولی الان کمتر میخورم بخاطر بچه

باش چشم . ترسیدم بد باشه نخورم اخه اصلا کمبود اهن ندارم خودم 

نه عزیزم چندروز نخوری اما جاش تغذیه اهن داشته باشی اصلا چیزی نمیشه

اسفناج هم خوبه اگه بخوری عالیه واست

چای هم کم بخور فعلا این چندروز 

از شیرینی جات فقط شیره انگور و بستنی میخورم منم به شدت ترشی دوس دارم ولی الان کمتر میخورم بخاطر بچه

نه ترشی نمیخورم بخاطر سرکه خوب نیست متاسفانه تنقلات ترش میخورم😀 چند هفته ای؟ دختر یاپسر

من 21 هفتم پسر

نه عزیزم چندروز نخوری اما جاش تغذیه اهن داشته باشی اصلا چیزی نمیشه اسفناج هم خوبه اگه بخوری عالیه و ...

چای خیلی دوست داشتم از وقتی باردارشدم کلا خوشم نمیاد فقط صبحها نصف استکان میخورم

2706