2737
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 62 پست

ما خودمون ی شهر دیگ هستیم مادر و پدر نامزدم ی شهر دیگ، بعد نامزدم تو شهر ما کار میکنه، هروقت میایم شهر نامزدم، زن داداش ی دعوت خشک و خالی ب ما نمیزنه

ی شب آب قطع بود رفتیم خونش، صبح ک بیدار شدیم سفره انداخت، صبحونه خوردیم گفت دیگ برید

امضات😍 من چندین سال شهرنشینی تجربه کردم وحدود یکساله از همه چیز دل کندیم اومدیم روستای زادگاه همسر ...

مرسی گلم😘من که همین یک ماه اینجام خونه خودم شهر البته ماهم اومدیم اینجا خودمون شهر بودیم ولی به همه میگم روستایم😅 فک کنم حدود ۷ سال زندگیم اینجام از ۲۳ سال😑

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه الان واقعا شما تو این وضع میخاهید برید بیرون اونم دنبال تالار....همه عروسی ها الان کنسل شده...بع ...

عزیزم بخاطر کار نامزدم واقعا مجبوریم زود عروسی بگیریم، میخاسیم زودتر بگیریم ک پسر داییش فوت شد

بیخود دلش میکشه ...  رو نده خواهر من ... تا اخر باید دور از جون سوارت باشن ...

ازبس که ب این آدم رو دادن دیگ فحششونم میده مادرشوهر برا اینک پدر شوهرم نفهمه فقط میاد ب من میگ، منم میرم ب پدر شوهرم میگم 

به مادرشوهرت بگو اگه جاریم نیاد ناراحت بشه عب نداره ولی اگه اون بیاد من ناراحت میشم که این باعث میشه ...

خب طرف اون هست مادر شوهرم، میگ چرا دوس نداری بیات من متنفرم ازش، گفت مگ چی میشه جاریت بیاد گفتم بهش جاری تا جاری داریم، 

2740
خب طرف اون هست مادر شوهرم، میگ چرا دوس نداری بیات من متنفرم ازش، گفت مگ چی میشه جاریت بیاد گفتم بهش ...

منم از جاریم خوشم نمیاد.به مادرشوه م گفتم هرجور دربارم فک کنی برام مهم نیس.از جاریم پیش من حتی حرف نزن!میدونه قاطی کنم دیگه خونش نمیرم

من همین یه دونه ام!
به مادرشوهرت بگو اگه جاریم نیاد ناراحت بشه عب نداره ولی اگه اون بیاد من ناراحت میشم که این باعث میشه ...

چن بار غیر مستقیم گفتم میدونه بدم میاد باز میگه

🤣🤣حرفایی ک مادر شوهرم دوس نداره پدر شوهرم بدونه

دیگه اینکارت رو صحیح نمیدونم !

اگه مسائلی ک مربوط ب شماس رو بگی اشکال نداره 

ولی مسائل مربوط ب بقیه رو اگه مادرشوهرت پیشت مطرح کرده ب پدرشوهرت نگو ... 

ولی بازم میگم با مادرشوهر نباید صمیمی شد ... 

ب جاری ات هم اصلا رو نده ✋

دیگه اینکارت رو صحیح نمیدونم ! اگه مسائلی ک مربوط ب شماس رو بگی اشکال نداره  ولی مسائل مربوط ...

حرفای بدی نیس، حرفایی مثل اینک بیشعوره، و بی فرهنگه این جور حرفا ن خیلی دیگ خصوصی

اصلا بهش رو نمیدم حتی وقتی میاد نگاشم نمیکنم

2706