2737
2734
عنوان

مامانایی که سقط کردید که بچه از دست دادید بمیرم برای درد کشیدنتون

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من به من چیزی نگفت ولی چون بقایا داشتم ینی جفتم ریشه زد تو رحمم مجبور شدم سه بار عمل شدم و ۲ ما ...

وااای عزیزم 

چقدر بد خدا بهت صبر بده 

دکتر به من گفت اگه اقدام کنی دوباره سقط میشه

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2728
برای چکاپ رفتم. که معلوم شد قلبش نمیزنه. بستری شدم بیمارستان با قرص سقط شد. ولی بقایا مونده بود که ک ...

بعد از تخلیه که داشتم رفتم بخش یه پرستار اومد بالا سرم بهم گفت بچه اولش تو سن شش ماهگی قلبش نزد و مجبور به تخلیه شد و کلی بعدش ناراحتی می کرده یکی از اساتیدش بهش گفت طبیعت چیزای خوب و قوی رو حفظ می کنه این کار طبیعته اون حرفش یکم آرومم کرد خیلی برام با ارزش بود

دکتر من به من چیزی نگفت ولی چون بقایا داشتم ینی جفتم ریشه زد تو رحمم مجبور شدم سه بار عمل شدم و ۲ ما ...

دلیلی پارگی کیسه اب چی بود؟؟بچه سالم بود؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2740
دلیلی پارگی کیسه اب چی بود؟؟بچه سالم بود؟

هم من سالم بودم هم بچم هیچ کس هیچ علتی پیدا نکرد تمام آزمایشا خوب بود . رفتم دستشویی یهو دیدم یه چیری قرمز رنگ اومد بیرون همین طور میومد و بزرگتر شد یهو ترکید تو اون لحظه نمیدونم چطور بگم ...

اواخر مهر

منم ۲۲ابان تو ۲۲هفتگی دوقلوهامو ازدست دادم و کورتاژ شد جفتام.دکتر گفت بعد ۳تا پریود دقدام کن ک خورد ب کورنا.....نمیدونم چیکارکنم.بنظرتون ازمایشگاها خطرناکه الان بریم ازمایش کاریوتایپ بدیم؟؟شماهم حتما کاریوتایپ بده خدایی نکردخ مشکل کروموزمی نباشه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
هم من سالم بودم هم بچم هیچ کس هیچ علتی پیدا نکرد تمام آزمایشا خوب بود . رفتم دستشویی یهو دیدم یه چیر ...

عزیزم منم ابان تجربه شو داشتم مال منم ی خونابه اومد اول بدو رفتم بیمارستان گفت بخاطر دوقلویی نکرد ی تست امینوشور بگیره ی پورلوتون زد و اومدم خونه تا ی هفته ابریزس داشتم فکرمیکردم ترشحه.دیگه روز اخر خیلی زباد بود نوارو خیس میکرد مستفیم رفتم سونو گفت خانوووم یکی از قلها مشکل داشته کیسه ابت نشتی داره تو خشکی افتاده همون شبم تو بیمارستان زایمان کردم نمیدونم چطور بگم ولی داغون شدم دیگه اون آدم قبل نشدم😔😔😔😔همه چی تو یروز از دست رفت 

قبلا یکی تاپیک سقط میذاشت حرص میخوردم میگفتم چرا میاد بقیه رو استرس میده تا زمانی که خودم باردار شدم ...

امیدوارم همینی باشه که میگی.

اون دنیا تو بهشت بچه هاشو ببینه

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2706