2733
2734
عنوان

مامانایی که سقط کردید که بچه از دست دادید بمیرم برای درد کشیدنتون

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دوست ندارم هیچوقت هیچوقت بچه داشته باشم از اولش هم دوست نداشتم دعا کردم خدا بهم بچه نده ولی ب ...

امیدوارم خدا به دلت آرامش بده و بهترین راه ممکنه جلوت بذاره

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
آزمایش بدید به نظر من

ازمایش ک صددرصد میدیم شمارو میگم شماهم حتما کاریوتایپ بده

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2728

دقیقا یه شبه همه چی همه رویا های آدم نابود میشه دکتر من باورش نمیشد کیسه آبم پاره شده باشه هی میگفت اشتباه می کنی ضربان بچه خوبه جفتت سالمه بمیرم برای بچم تا لحظه آخر زنده بود قبل این که دکترم برام شیاف بزاره گفت سونو می کنم شاید بشه نگهش داریم وقتی ضربانش و دیدم و صدای قلبش رو شنیدم شوهر با یه زاری گفت حالا نمیشه نگهش داریم که هنوزم دلمو ریش می کنه دلم خیلی سوخت خیلی

دقیقا یه شبه همه چی همه رویا های آدم نابود میشه دکتر من باورش نمیشد کیسه آبم پاره شده باشه هی میگفت ...

دقیقاااااا درکت میکنم باتمام وجودم....انشالله بزودی جاش سبزشه.نی نی ت چی بود؟؟مامانم تمام وسایلشونو خریده بود خیلیارو برد عوض کرد .دوچرخش هنوز تو اتاقه روش پارچه کشیدن ولی دلم ریش میشه میبینم جای دستاشو رو فرمون دوچرخه تصور میکنم 😔😔😔😔😔من نمیتدنم تا بعد کرونا صبرکنم دوس دارم زود نی نی دار شم😔😔😔😔

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738
ببخشید کاریوتایپ چیه

ازمایش ژنتیکیه شماهم حتما بده شاید خودت یا همسرت مشکل  کروموزمی داشتین ک بچه نموند.بچه رو دادین ازمایشگاه؟؟؟

امیدوارم همینی باشه که میگی. اون دنیا تو بهشت بچه هاشو ببینه

دیشب داشتم فکر می کردم اگه بمیرم چی میشه ممکنه باور نکنید اولین بار بود که با خوشحالی از ذوق بغل کردن دخترم اصلا از مرگ نمیترسیدم خوشحالم شدم تازه هیچ دل بستگی به این دنیا نموند جز همسرم

ازمایش ژنتیکیه شماهم حتما بده شاید خودت یا همسرت مشکل  کروموزمی داشتین ک بچه نموند.بچه رو دادین ...

چون علت سقط پارگی کیسه آب بود دکترام گفتن لازم نیست ولی آزمایشات انعقادی دو انجام دادم

چون علت سقط پارگی کیسه آب بود دکترام گفتن لازم نیست ولی آزمایشات انعقادی دو انجام دادم

انعقادی؟؟؟یعنی چیا؟؟؟

دقیقاااااا درکت میکنم باتمام وجودم....انشالله بزودی جاش سبزشه.نی نی ت چی بود؟؟مامانم تمام وسایلشونو ...

مرسی منم خیلی دوس دارم اما همسرم میگه حداقل یه ماه صبر کنیم تا کرونا بره

دیشب داشتم فکر می کردم اگه بمیرم چی میشه ممکنه باور نکنید اولین بار بود که با خوشحالی از ذوق بغل کرد ...

انشاالله سلامت باشین و کنار همسرتون روز های خوبی پیش رو داشته باشین

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2706