2733
2734
عنوان

میترسم 😭

196 بازدید | 19 پست

خانوما دو سه روزه گلوم میسوزه اصلا شبیه سرماخوردگی نیس یجور دیگه س حس میکنم سینه م هم تنگه،میترسم خیلی چکار کنم بنظرتون؟ممکنه بخاطر استفاده از دامستوس باشه؟خیلی استفاده ندارم ولی بالاخره از قبل بیشتر شده،خودم یکماهه بیرون نرفتم اما همسرم برای خرید میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🔴مهم/ فوری ....

ویروس کرونا قبل از اینکه به ریه برسد و شروع به فعالیت کند، به مدت تقریبی 4روز در گلو باقی میماند و اینجا سرفه و گلو درد میکند!

در این زمان به محض شروع سرفه یا گلودرد اگر آب زیاد نوشیده شود  و بخور داده شود و آب نمک و کمی سرکه قرقره شود، میتوان از ورود ویروس به ریه جلوگیری کرد! و ویروس را از بین برد. دانشمندان دانشگاه ووهان دریافته اند که کرونا ویروس بسیار خطرناکتر از آن چیزی است که پیشتر تصور میشد. ، کالبد شکافی افراد فوتی ناشی از کووید-۱۹ نشان داد که این ویروس باعث آسیب جبران ناپذیری به ریه ها و سیستم ایمنی بدن می شود. حتی اگر بیمار نیز درمان شود، آسیب به بافت ریه تا ابد با او باقی خواهد ماند. یکی از عارضه احتمالی، تنگی نفس است.

اطلاع رسانی کنید.

مردم قدر فرصت 3 الی 4 روزه را بدونید و نگذارید ویروس به ریه بزنه. چون اگر خدایی نکرده چنین بشه تا پایان عمر درگیر آثار این ویروس خواهید بود.

2740

مایعات فراوون....دمنوش های با طبع گرم...ویتامین سی  ...غذاهای غیر سرخ کردنی زیاد بخور عزیزم ..اگه جایی نرفتی حتما چیز دیگس 

یه غرور یخی یه ستاره سرد💗یه شب از همه چی بخدا گله کرد💝یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد💓دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد...💞