2737
2734
اصلا پدر مادرت خواهر برادرتم ندیدی

یجوری با تعجب میپرسی انگار در جریان مسائل جامعه نیستی. پدر مادر و خواهر برادر فرقش با عمو دایی چیه تو این وضعیت؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره بخدا  شوهرتم اگه بخاد گوش بده خانواده مزخرفش نمیزارن اگه نمیرفتیم خانوادش باهامون قهر میک ...

من که نرفتم شوهرم تا ۲۴ یاعت تو هم بود بعد خودش اومد گفت غلط کردم 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
استارتر فقط ٧روزه تو خونه ايي پوسيدي؟ ما از اول اسفند تو خونه اييم🙂

منطور بعد عید والا منم از 5 اینا اسفند جز چند روز ی بار دور زدن با ماشین تو خونه بودم

بابا پوسیدیم خو خونه پدربزرگمم نرفتیم 7 روز گذشت 

من الان سه هفته ست حتی پدرمادرمم ندیدم

۱۰ دقیقه هم با هم فاصله داریم

با پدر مادر همسرمم تو یه ساختمونیم اونجا هم نمیریم

لطفا بشینید تو خونه هاتون

بپوسین خیلی بهتر از اینه که خدای نکرده داغدار بشین و تا آخر عمر خودتون رو نبخشید

2740

والا ما نمیریم بقیع میان اخه نمیتونیم که بگیم پاشید برید خوتمونم ویلاییه و ی شهریم که همه میدونن خونه هستیم جوری نیست وانمود کنیم نیستیم که نیان کلی هم استوری گذاشتم که نباید بریم دیدوبازدید و فلان و انگار خرن

استارتر فقط ٧روزه تو خونه ايي پوسيدي؟ ما از اول اسفند تو خونه اييم🙂

من از اواخر بهمن والا😁همین چندتا نادون مثه این پیدا شن بسمونه تا پاییز داریمش😖

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
من که نرفتم شوهرم تا ۲۴ یاعت تو هم بود بعد خودش اومد گفت غلط کردم 

ایول ب جذبت 😂😂😂😂

ما خاستیم کلا نریم بسکه خواهرش توگوشش خوند مامان اینا ناراحت میشن منتظرن براهمون رفتیم 

یه آدمای گوشت تلخین ک واقعا بسکه موجب ناراحتیم شدن اصن قبل کرونام دوسنداشتم ببینمشون اه 

ما حتی سال نو هم به هم تبریک نگفتیم کجایی🤣🤣🤣

فک کن من از قبل اینکه کرونا بیاد نرفته بودم بیرون الانم که نه خودمون جایی میریم اگه یکیم زنگ بزنه بخواد بیاد بابام میگه نه😶

ول کن حوصله بحث ندارم ی ماه بیشتر گذشته خسته شدم

من بحث نکردم عزیزم ولی اگه تو خونه نشینی یماه میشه یکسال. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706