2733
2739
والا ما نمیریم بقیع میان اخه نمیتونیم که بگیم پاشید برید خوتمونم ویلاییه و ی شهریم که همه میدونن خون ...

میشه بگین کدوم شهر هستین؟؟؟

اخه جایم که ما زندگی میکنیم همینطوریه

زن باید خوشگل باشه👧سفیدو کمی چاق👍😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راز موفقیتتو لطفا بمنم بگو ؟؟  خوبکردی عزیزم شعور خودتو نشون دادی

اخلاقم یه جوریه همیشه حرف حقومیزنم زیروروکشی ندارم هرچی دارم رومیگم اگه ازشون ناراحت بشم توروشون میگم بخاطرهمین شوهرم میدونه مادرش هرچی پشت سرم بگه دروغه

تیکربدنیااومدن‌دخملمه‌
اخلاقم یه جوریه همیشه حرف حقومیزنم زیروروکشی ندارم هرچی دارم رومیگم اگه ازشون ناراحت بشم توروشون میگ ...

خداشاهده منم دقیقااا همینم شوهرم قبلنا حرفمو باور داشت ولی الان اصلا بحرفام اعتماد نداره بسکه مادرشو خواهرش تو گوشش پرش میکنن خدا فقط ازشون نگذره گرچه شوهرمم ازبس اذیتم کرده دیگه دوسش ندارم وبرام مهم نیس خیلی چیزا

2728
خداشاهده منم دقیقااا همینم شوهرم قبلنا حرفمو باور داشت ولی الان اصلا بحرفام اعتماد نداره بسکه مادرشو ...

مال من ازاول ازدواج‌که هشت ساله فقط سال اولش طرف مادرشومیگرفت بعدش که دیدمادرش میونه خیلیاروبهم زده دیگه حرفشوگوش نمیده‌من نامزدبودم مادرشوهرم یه دعوایی راه انداخت که چرازیادمیای خونه مامیمونی منم برگشتم خونمون‌ولی شوهرم منوول نکردباهام اومدخونه پدرم ده روزه عروسی روراه انداختیم اومدیم خونه خودمون ازاون موقع فهمیدمادرش چه اعجوبه ایه

تیکربدنیااومدن‌دخملمه‌

ببخشید اینو میگم:چرا همه از خانواده شوهرشون بدشون میاد مگه اونا با پدرومادرمون چه فرقی دارن

خوشتون میاد عروستون با پدرمادرشما همین کاره بکنه چرا از خوانواده شوهر دوری میکنین 

شماهاهم یه روز مادرشوهر میشین 

زن باید خوشگل باشه👧سفیدو کمی چاق👍😆
2738