2733
2739
عنوان

قشنگ ترین جمله ای که شنیدین چی بوده و از چه کسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 149 پست

با یه پسره ک الانم دوسش دارم دوست بودیم من ی مریضی داشتم بهش گفتم بیخیال من شو گفت پای همه چیت وامیستم این شد بهترین حرفی ک شنیدم ولی من دلم میسوخت براش به دروغ چن روز پی ام ندادم بهش بعد چن روز بهش گفتم ازدواج کردم هر چی زنگ زد و... شماره پسر خالمم داشت با اونم هماهنگ کردم ک بهش بگه ازدواج کردم از پسرخالمم شنید گفت باور نمیکنم مجبور شدم قسم بخورم قسم دروغ😶

وقتی بهتر شدم بعد یک سال رفتم سراغش باورش نمیشد دروغ گفتم گریه میکرد میگفت بدبختم کردی مجبورم کردن ازدواج کنم با کسی غیر تو میگفت وایستا طلاق میدم میام سراغت گفتم طلاقم بدی زنت نمیشم بلاک کردم ولی هر روز پروفایلش و عکساش و ویساشو میبینم و گوش میکنم لحظه به لحظه بهش فکر میکنم دارم داغون میشم😫😫😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با یه پسره ک الانم دوسش دارم دوست بودیم من ی مریضی داشتم بهش گفتم بیخیال من شو گفت پای همه چیت وامیس ...

ای بابا هم خودتو داغون کردی هم فکر و ذهن اون بنده خدارو...نمیدونستی ازدواج کرده که دوباره رفتی سراغش؟

2738
من و شوهرم چندوقته با هم کل کل داریم زیاد خوب نیستیم با هم دیشب میخواستم یه چیز راجب مادر بگم گفتم س ...

😊😍😍😍بعععله مردها خیلی خوووبن چه فکر کردین

ای بابا هم خودتو داغون کردی هم فکر و ذهن اون بنده خدارو...نمیدونستی ازدواج کرده که دوباره رفتی سراغش ...

نه نمیدونستم 😫

مثل..... پشیمونم ک چرا دروغ گفتم ک ازدواج کردم میخاست بیاد خاستگاری میگفتم الان شرایطش ندارم گیر داد منم ب خاطر مریضیم نمیتونستم کاری کنم مجبور شدم دروغ بگم چون یه درصد هم فکر نمیکردم ازدواج کنه😭

خیلی خوبه..اما الان اینطوری که فکر و ذکرش میشه تو که..

خودش میگفت به جز تو هیچکیو نمیخام زنمو به زور کنارم تحمل میکنم میگفت بمون کمتر از یه سال دیگه طلاقش میدم میام خاستگاریت دلم برای زنش سوخت 

2706