2733
2739
عنوان

مشاور پوست و مو

289 بازدید | 48 پست

با سلام خدمت همه عزیزان کسانی ک مشکلات پوستی دارند برای درمان پوست خود با بنده در ارتباط باشند تا اخرین روز درمان کنار شما هستم 

با تشکر دکتر الهام سعیدی متخصص پوست و مو 

جوش زیر پوست  درمانش چیه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ریزش موی شدید دارم و موهامم خیلی کم رشدمیکنه ینی دیربلندمیشه ازمایشم دادم گفتن مشکلم اینکه زینکم کمه و هورمونام بالاس فعلا برا درمان زینک قرص زینک دادن ک طی ۱۴ روزمصرف اصلا بهم نیوفتاد وقرص بیوتین دارم مصرف میکنم وبعدش کورنا اومد نشد ادامه بدم مراحل دکترو حالا میشه شما راهنماییم کنید چکارکنم اگه بخاید البته فردا صبح عکس جواب آزمایششمم میزازم

جوش زیر پوست  درمانش چیه

یک پارچه را در آب گرم ،خیس کنید و برای چند دقیقه روی جوش ها قرار دهید.
این کار را سه یا چهار بار در روز،تا زمانی که جوش ها درمان شوند،تکرار کنید.
همچنین میتوانید از کمپرس کردن با چای کیسه ای سیاه گرم هم استفاده کنید.
و اینکه چای سیاه به کاهش التهاب هم کمک میکند.
 در ضمن برای زیر نظر بودن تا کامل شدن درمان و مشاوره خصوصی به واتساپ شماره 09338259915 مراجعه کرده در صورتی ک مشکل پوستی جدی دارید 
2740
یک پارچه را در آب گرم ،خیس کنید و برای چند دقیقه روی جوش ها قرار دهید. این کار را سه یا چهار بار در ...

ممنون نه جدی نسست همین سرسیاه و وزیر پوستی دارم متشکرم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من چیکار کنم ریزش موهام قطع بشه و رشدشون بیشتر بشه.  آزمایش دادم مشکلی نداشتم.

یکی از بهترین درمان های ریزش مو و رشد بهترش اینه

برگ تازه  را ببرید و ژل داخل آن را استخراج کنید، این ژل را به طور مستقیم روی پوست سر خود اعمال کنید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را 2 تا 3 بار در هفته تکرار

کنید. 

برای مشاوره خصوصی به واتساپ 09338259915مراجعه کنید درصورت جدی بودن مشکل شما تا اتمام درمان کنار شما هستیم

یکی از بهترین درمان های ریزش مو و رشد بهترش اینه برگ تازه   را ببرید و ژل داخل آن را اس ...

برگ تازه چی؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
برای قط ریزش مو و رشد مو  و  صورتم جوشا ریز قرمز میزنه درمانش چیه؟ ممنون

برای قط ریزش مو رشد بهتر اون

برگ تازه  را ببرید و ژل داخل آن را استخراج کنید، این ژل را به طور مستقیم روی پوست سر خود اعمال کنید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را 2 تا 3 بار در هفته تکرار کنید. 

برای این نوع جوش ها میتونید از سرکه سیب استفاده کنید البته طبیعی باش و مواظب باشید حساسیتی به سرکا سیب نداشته باشین یا با کمپرس های یخ میتونین درمانش کنین