2733
2734
باید در طول روز خستش کنی از بازی زیاد ...سر تایم تو لامپارو خاموش کن خودتو بزن به خواب ..به مدت مقاو ...

خودمم میزنم به خاب یا انگشت میکنه تو چشمم یا دماغمو دندون میگیره😂

کرونا شرم کن من بچه ایرانم😕🤨
@شربت_تخمی    بیا ببینم مورچه توام بیداره کجایی نیستی

بله بله بیدار بود خودم خواب بودم :))

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چه عجب نیستی  چندبار دیگم تگت کردم قبلا

درگیرم خواهرجان درگیررررر

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2731
چرا  خداکنه درگیری خوب باشه چی شده

هیچی

مورچه خانوم کل وقتمو میگیره

هیچی مورچه خانوم کل وقتمو میگیره

ای جان😍😍😍

خب بگیره

فک کردی چی بچست دیگه منم همه این راهارو رفتم

خداکنه همیشه تنش سالم باشه سلامت باشه

مورچه😍😍😍😍😍😍

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
ای جان😍😍😍 خب بگیره فک کردی چی بچست دیگه منم همه این راهارو رفتم خداکنه همیشه تنش سالم باشه سلا ...

مرسی عزیزم

نینی تو چند وقتشه

2738
پسر منم دوسالو نیمشه دیگه نی نی نیست

خدا حفظش کنه