2733
2734
عنوان

سوال خیلی مهم درمورد سزارین

400 بازدید | 32 پست

سلام من پنج روزه سزشدم

ازدیروز یجای بخیم زخم شده و موقع تکون خوردن درد میکنه خطرناک نیس باید برم دکتر؟بعداینکه موقع ادرارمم خون میاد با یکم درد طبیعیه؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ادرار تو خون طبیعی نیست 

جای بخیه هاتونم احتمالا عفونت کرده باید بری دکتر

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ادرارتون ک واسه سونده خوب میشه بخیه اتونم برین دختر ممکنه عفونت کرده باشه یا باز شدا باشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

وای یگانه عزیززمممم مبارکت باشههه😍😍یاد عکست میفتم باورم نمیشه اون دختر ریزه الان مادر شده😍چاق شدی توبارداری؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
طبیعیه عزیزم..اگر بتونی گن ببندی درد شکمت کمتر میشه

اره والله

من از روز سوم بستم و چه خوب بود برام

كتش از روز اول ميبستم

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده

اون بخبیه رو طبیعیه ولی خون تو ادرار نه

زنگ بزن به بیمارستانی که توش زایمان کردی

راستی از بیمارستان نیومدن خونتون بخیه هاتو چک کنن؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

نگران نباش طبیعیه زیاد بالا پایین نشو زخمات خون میشه اگه ادرارتون راحت میاد مشکلی فک نکنم باشه گلم 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
اون بخبیه رو طبیعیه ولی خون تو ادرار نه زنگ بزن به بیمارستانی که توش زایمان کردی راستی از بیمارستا ...

مگه از بيمارستان ميان بخيه چك ميكنن

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده
اره والله من از روز سوم بستم و چه خوب بود برام كتش از روز اول ميبستم

من از بیمارستان ک مرخص شدم بستم..

هیچوقت یادم نمیره مامانم و شوهرم دو طرفش رو گرفته بودن و میکشیدن تا بسته بشه🤣🤣

هی میگفتن بابا بذار شکمت ک رفت تو ببند میگفتم نه همین الآن،نمیخام رحمم شل و آویزون بشع🤣🤣🤣🤣

🧡
2706