2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من انقد دوس دارم بعضیا از رو تاریخ تولد خودتو شوهرت میگن چیه منم دوس داشتم بدونم بعدیم چیه اما نمیدونم کی بلده😔 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
هیچی علائمم خیلییی کنن ولی بعضیا از رو تقویم چینی درس میگن

کمر درد داری؟ شیرینی جات میخوری یا ترش خوش اخلاق شدی یا بد اخلاق خیلی مبخوابی یا بی خوابی؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
چه شکلی شدی بگوتابگم

من بگم😁

خوشگل شدم به نظر خودم لواشک و چیزای ترش هوس میکنم حالت تهوع کم دارم با اینکه ۱۰هفته هستم اصلا حس بارداری ندارم ببخشید ادرارم هم تیره هست

دوست جونیا میشه لطفا برای شفای پسر دوساله ام حمد بخوانید .ایشاللا حاجت روا باشید❤️

من سره دخترم خوشگل شده بودم غذا اصلا بالا نیاوردم فقط صبحا زردآب بالا میاوردم تا سه ماه بعدش شکمم مثل توپ اومده بود جلو اوایل ویار شور وترش داشتم  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706