2733
2734
ن بابا. از همون مو قع باید ببندی. من دوروزه زایمان کردم تازه امروز گرفتم همش بم میگن چرا ازروز اول ن ...

افسردگی گرفتم شکمم بد جور شل شده تو ببند حتما 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
خیلی محکم نبندش هم سیاه میشه هم چسبندگی میگیره طوری ببندش که باش راحت باشی هم شکمت سفت باشه فهمیدی م ...

اهان. اوکی

مرسی گلم

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسردگی گرفتم شکمم بد جور شل شده تو ببند حتما 

عیب نداره ورزش کن ژل لیفت کننده بگیر شاید بهتر شه. اره بابا من شکمم ک دیدم حالم بد شد پر ترک و اویزونه 😭

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
2728
من فروشنده بم گفت سه ماه ببند 😑😐

اون دیگه بستگی به بدنت داره که چه زمانی شکمت سفت و جمع میشه من بعدشم رژیم داشتم و اکثرا میبستم و در ضمن اگر سزارین کردی به هیچ عنوان قبل از کشیدن بخیه هات و زیر ۱۰ روز نبند چون خدایی نکرده باعث عفونت میشه 

❤《آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد》❤

سلام عزیزم. من فیزیوتراپیست هستم. بستن شکم بند ،بعد از سزارین به غیر از مسئله کمک به جمع شدن شکم یه نقش حفاظتی مهم برای جلوگیری از کمردرد و سایر عوارض بعد از زایمان داره. به طور کلی هیچ کمربند، شکم ،گردنبند و یا موارد مشابه رو شبها نمیبندیم مگر آتلهایی که برای وضعیت دهی مناسب اندام در هنگام خواب طراحی شده باشن که شکم بند جز اون دسته نیست .

سلام عزیزم. من فیزیوتراپیست هستم. بستن شکم بند ،بعد از سزارین به غیر از مسئله کمک به جمع شدن شکم یه ...

ببخشید میشه بگید برای بعد سزارین چه مارکی خوبه تهیه کنم ؟ و اینکه بلافاصله میتونم استفاده کنم ؟

2738
ببخشید میشه بگید برای بعد سزارین چه مارکی خوبه تهیه کنم ؟ و اینکه بلافاصله میتونم استفاده کنم ؟

سلام . مارکس فرقی نمیکنه ، معمولا توصیه میشه تا چک کردن بخیه ها توسط پزشک که معمولا حدود ده روز به اتفاق میفته صبر کنید . بعضی منابع توصیه کردن که تا شش هفته بعد از سزارین صبر کنید و بعد شکم بند رو شروع کنید. اما به هر صورت بهترین و معتبرترین منبع برای اجازه شروع بستن شکم بند پزشک زنانتونه که با ایشون سزارین رو انجام دادید. علت این موضوع هم وجود برش روی شکم هست که نگرانی بابت عفونتش و یا کشیده شدنش در صورت بستن زود هنگام وجود داره. بازهم سوالی بود در خدمتم