2733
2734

این دوتا پارچه رو میخوام مانتو بدوزم طرح داره  رگه های از سرمه ای داره اون یکی هم سرمه ای ساده است  جنس کرپ کش مدلش هم سادع بالا تنه وآستین طرح دار لبه آستین ساده سرمه ای میخوره پایین مانتو هم سرمه ای ساده جلو مانتو هم هر دوطرف جای دگمه هاش نوار سرمه ای چطور میشه به نظرتون

زندگی بدون عشق یک چرخش بی معنی است عشق بورزیم وعاشق باشیم💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد نمیشه ولی من از  طرح پارچتو ندوس

منم 😂😂😂 ولی پارچه رو دارم ونتوستم امسال مانتو بخرم هی بعش نگاه میکنم خدایا این مانتو بشه چطور میشه 🤔

2731
خوبه اگه چاق نیستی و قد بلندی چون بالاتنه ات رو‌چاق تر نشون میده و چون تیکه میدی کوتاه تر نشونت مید ...

قدم ۱۵۸ هست از بالاتنه چاق نیستم از پایین شکم وباسن چرا یکم پرم🤣🤣🤣

منم 😂😂😂 ولی پارچه رو دارم ونتوستم امسال مانتو بخرم هی بعش نگاه میکنم خدایا این مانتو بشه چطور میش ...

ترکیب بشه بد نمیشه عزیز تو  تن قشنگه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
 قدم ۱۵۸ هست از بالاتنه چاق نیستم از پایین شکم وباسن چرا یکم پرم🤣🤣🤣

خوب ب گمونم خوب بشه برات 

مبارکت باشه ولی خط برشت رو زیر سینه قرار بده

پشت مانتو هم سعی کن کلا ساده بزاری 

من یکی دوختم همین مدلی پشت لباس برا این که ساده نشه طرح دادم

نترس و غمگین مباش ، ما تو را نجات میدهیم (عنکبوت۳۲)   
2740
خوب ب گمونم خوب بشه برات  مبارکت باشه ولی خط برشت رو زیر سینه قرار بده پشت مانتو هم سعی کن کل ...

خدا کنه بسمه الله بگیرم ببُرم  منظورتون اینه پشت مانتو رو از پارچه ساده بگیرم ؟؟؟

بجای رنگ جگری طرح دار در نظر بگیرین این مدلی میخواستم بدوزم چون پارچه طرح دارم یکم بیشتره خوب میشه؟؟ ...

هر کس ی سلیقه ای داره عزیز 

من کلا مانتو طرح دار نمیتونم بپوشم 

اگه میتونی بسم الله بگو شروع کن قشنگ میشه

نترس و غمگین مباش ، ما تو را نجات میدهیم (عنکبوت۳۲)   
هر کس ی سلیقه ای داره عزیز  من کلا مانتو طرح دار نمیتونم بپوشم  اگه میتونی بسم الله بگو ...

ممنون از نظراتون❤❤❤❤