2733
2734
جنوبم کرونا رفته مگه جنوب سرده

کمتر از مناطق شمالیه

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر شما تو دشت و بیابون ک خالی از،ادمه واسه تفریح بری باز،خطرناکه؟ 

کلا بیرون نری خیلی بهتره

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2731
2738
ههه شما غرنطینه این من بعد ازدواجم کلا قرنطینم نه شوهرم میب ه من بیرون خودم میرم اخمو..قیرتی نیستنا ...

یه چیز بگم خواهر 

من هم کلا بیرون رفتن رو دوس نداشتم چون یه مدل نگاهم میکنن انگار من چی کم دارم 

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
اگه همکاری نکنن؟؟؟؟؟

قاعدتا باید فصل گرما این ویروس نابود شه ولی اگه تا اون موقع مبتلاها همینجور اضافه شن خب این ویروس بازم میتونه منتقل شه از فردی به فرد دیگه.. الان دیگه باید تعداد مبتلایان رو کنترل کنن

راستش من روزا از دستم در رفته .نمیفهمم چند شنبس یا چندمه .شبا بیدار روزا خواب.انقدر کلافه شدم هر روز با سردرد بیدار میشم .دلم  با تمیز کردن خونه و غذا پختن خوشه ...دستام بو وایتکس گرفته انگار رفته تو جونش ..پنجره هارو باز میکنم نگاه میکنم میگم ای خداا کی میشه برم پایین 😩

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
شما خریداتون رو ضدعفونی میکنین اگ اره چطوری

اره وسايل سوپر ماركتو تك تك با و مايع ميشورم ميزارم خشك شه بعد ميزارم سر جاش 

ميوه و سبزيجاتم ميشورم ميزارم يخچال

نون هم خودم ميپزم

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️

تا مرداد میره بنظرتووووون؟؟

من مرداد زایمان دارم. 😓😓😓😓

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
یکی از کشورای درگیر الان تابستونه اصلا ربطی ب هوا نداره چون از یک ادم ب ادم دیگ منقل میشه و مث انفول ...

مطمعنی اسرائیل خر ساخته ؟ ؟؟؟؟ جنگ بیو..اگه باشه چرا اعلام نمیشه رسما ؟ 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706