2733
2734
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 274 پست
من فاطمه هستم 25 سالم یه دختر 3 ساله دارم آخرین پریودیم 23 دی بود الان 11 هفته هستم 😍

عزیزم منم زینبم کم کم میشه ۱۹ سالم.😍😘

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.منم صنم هستم. ۳۳ ساله. یه پسر ۷ ساله دارم. دومی رو باردارم. آخرین پری هم ۱۸ بهمن بوده

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731
سلام.منم صنم هستم. ۳۳ ساله. یه پسر ۷ ساله دارم. دومی رو باردارم. آخرین پری هم ۱۸ بهمن بوده

به سلامتی عزیزم.منم زینبم بارداری اولی.نزدیک ۱۹ سالمه.۵ هفتمه😍

ایشالله به سلامتی نی نی تو بغل کنی😍😘😘😘

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

زینب جان

خوشوقتم. امیدوارم با شادی سلامتی بارداریتو بگذرونی و نی نی تو بغل کنی عزیزم😘😘

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
زینب جان خوشوقتم. امیدوارم با شادی سلامتی بارداریتو بگذرونی و نی نی تو بغل کنی عزیزم😘😘

ممنون گلم مرسی عزیزم ایشالله برا شما و عزیزانتون😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤤🤤

نه عزیزم با دکترم که در جریان گذاشتم‌گفته دوهفته دیگه که میشه ۷ هفته و ۱۶ فروردین بیا بهمم گفته یدفو ...

خانومی الان هفته چندم هستین من 14روز از پریودم گذشته بود امروز بی بی چکم بعد دوسال مثبت شد

همسرمو پسرم با وجودتون خوشبخترینم واستون جونمم میدم عشقای زندگیم عاشقتونم خدا از چشم بد حفظتون کنه 👪
2740
خانومی الان هفته چندم هستین من 14روز از پریودم گذشته بود امروز بی بی چکم بعد دوسال مثبت شد

به سلامتی گلم.من ۵ هفته تکمیلم.مبارک باشه گلم.۷ هفته ایی گلم احتمال خیلی زیاد😘

سلام فاطمه هستم ۱۸ سالمه.  ۲۷ بهمن آخرین پریودم بود . امیدوارم بارداری خوبی داشته باشیم😍

سلام گلم.زینیم ۱۸ سالمه ۲۹ بهمن اخرین پریودی 

همچنین شما دوست عزیزم😍😘

منم‌گلم مشکلم پلی کیستیک داشتم خرداد ماه لاپراسکوپی کردم. این ماه هم امپول زدم hcgزدم

سلام خانومی ،مبارکه، امپول ازادسازی چند سیکلت زدی؟ چه روزایی اقدام کردی؟؟

اللهم الرزقنا ولدا ذکورا صالحا یا خالق الارواح یا ارحم الراحمین🌺🙏
2706