2737
2734
عنوان

شوهرم رفت کروناهارو بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 78363 بازدید | 80 پست

این آ دمها فکر میکنن مرگ واسه همسایه است مریضی واسه همسایه است خب بیشعور بی عقل دیگه اینقده فحش دادییم به خدا کلافه شدییم ایرادی نداره بذار برن بیان دو روز دیگه وقتی مثله ..........از کردشون پشیمون شدن که یا تو بیمارستانن و مثله ........جوووون میدن یا زیر خروارها خاک گذاشتنشون 

یعنی ببخشید به خر که تو نفهمی زده رو دست همه یکبار بگی هووووووش میفهمه ولی بعضی ها نمیفهمن میدونی چیه اینا فکر کردن فقط یه سرما خوردگی سادست اگه یکبار فقط یکبار یه دونه مریضی که واقعا وضع فجیهی داره زنده از تی وی نشون بدن مردم ببخشید شلواراشون خراب میکنن و میتمرگن خونه هاشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بخدا من دلم خیلی میسوزه برای شما، اونجا هم شده پاتوق اصلا درک نمی کنن بخدا، ما اهواز هستیم خیابونا س ...

منم اهوازم یک ماه خودمون را تو خونه قرنطینه کرده بودیم به اصرار بچه هام رفتیم خونه برادر شوهرم اخه هیچکس را اهواز نداریم جز اونا از بخت بد روزگار پلاکمون ماله قم هستش بلانسبت شما بی فرهنگ ها هرچی از دهنشون درمیومد بارمون کردن😐 

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

زنگ بزن ۱۱۵ بگو بیان ببرنشون 😂😂🤦

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
امروز رفتم خانه بهداشت پرونده باز کنه نزاشتن برم تو گفتن برو خونه مشکل داشتی برو بیمارستان 😐اومدم ی ...

وااااا

پ این چکاب غربالگری ک میگه ب مرکز بهداشت مراجعه کنید چی میگه😣

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋