2737
2734
عنوان

نظر سنجی اسم +عکس (نظراتون برام مهمه خواهش میکنم همه نظر بدین 😘)

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دنیز قشنگه. 

اگه اشتباه نکنم سوفیا درسته به معنای دانایی . صوفیا از صوفیه و تصوف میاد . 

مهگل 

گلزاد

مهزاد

فرناز 

پریا

دریا

اَوین اسم کردی به معنای عشق

مهسا 

مهرسا 

مهرو

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

چه خوشم اومد ازت

بین اسمهای خودت دنیز

اسم پیشنهادی من اَفرا،پرند

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
من تک تک نظرا رو میخونم خانوما لطفا همه نظر بدین

نازلی

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
دنیز قشنگه.  اگه اشتباه نکنم سوفیا درسته به معنای دانایی . صوفیا از صوفیه و تصوف میاد .  ...

اره سوفیا رو درست گفتی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

مهدخت نازلی دنیز

دلارام

نفس

تابان

مهرو

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706