2733
2734
برای شما که شاغلی پیامنور خوبه . چون دولتی تا دو سال حق کار نداری یعنی یجور برنامتو در هفته میچینن ک ...

آخه دانشگاه درست حسابی میخوام درس بخونم نه الکی.قشنگ مثل دانشگاه کلاس هاش برگزار بشه،استاداش خوب باشن

من فکر میکردم آخر هر هفته کلاس میزارن.اگه غیر حضوریه که بیخیال

آخه دانشگاه درست حسابی میخوام درس بخونم نه الکی.قشنگ مثل دانشگاه کلاس هاش برگزار بشه،استاداش خوب باش ...

دولتی باید قید کار رو زد . چون خودمم شاغل بودم بعد دیدم کلاسامون رو میزارن وسط هفته اونم سه روز اصلا نتونستم از کار استعفا دادم ، یکی از بچه هامون شاغل بود نتونست اون کار رو ترجیح داد واسه همین کلا از دانشگاه انصراف داد . 

برای همین میگم چون شاغلی پیامنور بخونی یا ازاد خوبه واست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دولتی باید قید کار رو زد . چون خودمم شاغل بودم بعد دیدم کلاسامون رو میزارن وسط هفته اونم سه روز اصلا ...

آزاد هم مگه شرایطش مثل پیام نوره؟

آزاد چجوریه؟

من الان دانشجوی فرهنگیانم سال ۱۴۰۱ باید برم سرکار.به هر حال آدم باید آینده نگر باشه

آزاد هم مگه شرایطش مثل پیام نوره؟ آزاد چجوریه؟ من الان دانشجوی فرهنگیانم سال ۱۴۰۱ باید برم سرکار.ب ...

نه ازاد کلاس حضوری داره بعد اخر هفته ها هم هستش خیلی خوبه واست . دوست منم معلم بود ارشدش رو ازاد خوند هم سرکار میرفت هم ارشدش رو خوند اینجوری

2731
عه چه خوب یعنی کلاس های همه رشته ها پنج شنبه جمعه هست؟🤔

اکثرا آره اخر هفته ها میزارن ، من خیلی ها رو دیدم آخر هفته بود بعد به اموزش هم بگید شاغلید باهاتون راه میان . فقط دولتی سختگیره از قصد وسط هفته میچینن که نتونیم بریم سرکار میگن باید در خدمت دانشگاه باشین ایییشششش

اکثرا آره اخر هفته ها میزارن ، من خیلی ها رو دیدم آخر هفته بود بعد به اموزش هم بگید شاغلید باهاتون ر ...

به آموزش بگم شاغلم چیکار میکنه؟به حرف من یه نفر کلاسا رو آخر هفته میزاره؟

به آموزش بگم شاغلم چیکار میکنه؟به حرف من یه نفر کلاسا رو آخر هفته میزاره؟

فقط شما که نیستین مسلما اونایی که شاغلن میرن ارشد ازاد میخونن بقیه دانشجوها هم هستن نگران این نباش

2740
گفتم که عزیزم من دانشگاه دولتی میخونم 

سطح دانشگاا دولتی و استاداش خیلی بالاتره؟؟

بعد این که کلاس های دانشگاه آزاد اگه دو روز در هفته باشه یک روزش پنج شنبه هست یک روزش جمعه؟جمعه مگه دانشگاه ها تعطیل نیست؟

2706