2726
سطح دانشگاا دولتی و استاداش خیلی بالاتره؟؟ بعد این که کلاس های دانشگاه آزاد اگه دو روز در هفته باشه ...

اره مسلما خیلی بالاتره البته دانشگاهای تهران ، همین رشته من رو دوستم داره ارومیه میخونه من دارم تهران میخونم . واسه اونا استادا خیلی راحت میگیرن ولی برای ما دهنمونو سرویس کردن از بس سختگیرن . 

آزاد معمولا همیشه چهارشنبه و پنجشنبه هستش ،بعضی رشته ها رو هم دیدم که جمعه کلاس داشتن 

اره مسلما خیلی بالاتره البته دانشگاهای تهران ، همین رشته من رو دوستم داره ارومیه میخونه من دارم تهرا ...

من نمیدونم چیکار کنم.مرخصی بدون حقوق میتوتم بگیرم و دولتی بخونم ولی حداکثر ۵ ساله.نمیدونم چیکار کنم والا.موندم.

البته تا ۳ سال دیگه وقت زیاد دارم انتخاب کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چیکار کنم.مرخصی بدون حقوق میتوتم بگیرم و دولتی بخونم ولی حداکثر ۵ ساله.نمیدونم چیکار کنم ...

اینکه به فکر ادامه تحصیل هستی خیلی خوبه ، ایشالله خدا بزرگه تا اون موقع میتونی راحت تصمیم بگیری 

2728
شما فقط دانشجویی؟کار هم میکنی؟

کار میکردم از زمانی که لیسانس گرفتم شاغل شدم چند سالی کار کردم تجربه بدست اوردم ، بعد چندین سال ازمون ارشد دادم قبول که شدم مجبوری از کارم استعفا دادم .

البته مدیرم گفت ارشدت تموم شد بیا دوباره سرکار 😄