2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم اره زدم مثبت شده 😘😘ممنونم ک واسم دعا کردین

مبارکه عزیزززمممم.به سلامتی خوش اومدی بع جمع مامانای اینده💋😍😍😍😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2728
مبارکه عزیزززمممم.به سلامتی خوش اومدی بع جمع مامانای اینده💋😍😍😍😍

مرسی عزیزم خوب شد ک اومدی سوال داشتم.عزیزم من رفتم دکتر برام تست بارداری بنویسه چکاپ کامل نوشته ؟ایا واقعا لازمه این چکاپ کامل یانه؟میخام بهداشت پرونده تشکیل بدم

خدایا شکرت
مرسی عزیزم خوب شد ک اومدی سوال داشتم.عزیزم من رفتم دکتر برام تست بارداری بنویسه چکاپ کامل نوشته ؟ایا ...

اره گلم .برا سلامتی خودتو تو دلی قشنگته.ازمایش قند خون.اهن خون.و بیماری های دیگس که ایشالله همه چیت نرمال باشه عزیزم.برا خدایی نکرد مریضی سرخه و واگیر های دیگس💋💋💋

ازمیاش خون که میخای بری عزیزم مواطب خودت باش نایلون ببر رو صندلی خون گیری.

اصلا اوجا رو صندلی انتظار نشین گلم.به دیوار تکیه ند.💋💋💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
اره گلم .برا سلامتی خودتو تو دلی قشنگته.ازمایش قند خون.اهن خون.و بیماری های دیگس که ایشالله همه چیت ...

شماهم عزیزم این ازمایشات رو دادی هزینش نمیدونی چقدر میشه گلم؟

خدایا شکرت
شماهم عزیزم این ازمایشات رو دادی هزینش نمیدونی چقدر میشه گلم؟

نه گلم من خواهرم انجام داده به خاطر همین فولم😅

من شنبه ایشالله میخام برم برا اولین بار دکترم برا بارداری.

عزیزم حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میشه گلم زیاد نیس💋💋💋💋💋💋

2738
نه گلم من خواهرم انجام داده به خاطر همین فولم😅 من شنبه ایشالله میخام برم برا اولین بار دکترم برا ب ...

نمیشه این ازمایشو ندم اخه چن وقت پیشم من این ازمایشو دادم تیروئید و همه چی!!شما چرا ندادی عزیزم؟؟

خدایا شکرت
نمیشه این ازمایشو ندم اخه چن وقت پیشم من این ازمایشو دادم تیروئید و همه چی!!شما چرا ندادی عزیزم؟؟

گلم از دکترت سوال کن اگه دادی.

گرونم در میاد من همین ازمایش تیروییدو کاملش برج ۳ دادم.

به دکترت بگو من قبلا رفتم الان باز واجبه برم تو این وضعیت؟؟

من هنوز دکتر نرفتم که برام بنویسه عزیزم.

ولی ۱۰۰ در ۱۰۰ برام مینویسه.

گلم از دکترت سوال کن اگه دادی. گرونم در میاد من همین ازمایش تیروییدو کاملش برج ۳ دادم. به دکترت بگ ...

یعنی اصلا دکتر نرفتی ک برات ازمایش بنویسه؟؟

خدایا شکرت
یعنی اصلا دکتر نرفتی ک برات ازمایش بنویسه؟؟

نه اصلا من ۲۹ اسفند بی بی چکم مثبت شد .

الان ۷ هفته و ۲ روزمه.

مطب دکترم تا ۱۶ فروردین بسته بود میخاستم شنبه هفته قبل برم.

دیگه اطلاعیه دادن که کلا تا ۲۳ فروردین تعطیله.

ایشالله شنبه هفته اینده💋💋💋💋😍😍😍😍

ولی دلم شور میزنه استرس قلبشو دارم😫😥

گلم از دکترت سوال کن اگه دادی. گرونم در میاد من همین ازمایش تیروییدو کاملش برج ۳ دادم. به دکترت بگ ...

میشه برم ازمایشگاه بگم فقط تست بارداری رو ازم بگیره بقیه رو نه؟

خدایا شکرت
میشه برم ازمایشگاه بگم فقط تست بارداری رو ازم بگیره بقیه رو نه؟

عزیزم اگه میخای بری برو ولی اگه فردا دکترت ازت ازمایشاتو خاست چیکار میکنی گلم؟؟

اول از دکترت سوال کن عزیزم💋

2706