2737
2739

از دستش کلافه شدم 

از روز دوم عید همش زنگ‌میزنه کی بیایم خونه شما عید دیدنی 

پریشب خونه خواهر بزرگم بودن 

امشب خونه یه خواهر دیگه ام 

جمعه ام خونه ما 

مداممم میگه حوصله ام سر میره 

دارم دیونه میشم از دستش 

هر وقتم زنگ میزنم کجایی رفته تره بار!!!

من چه کنم با این مادر ۲۱هفته باردارم 

اصلا فکر حال و‌روز من نیست😭😭😭😭

نذار بیاد عزیزم نذار بیاد

چجوری اخه!!! 

دیروز یه بار زنگ زده گفتم باشه حالا میگم جلوی شوهرم بحث‌نمی کردم 

دوباره یه ساعت بعد زنگ زده 

الانم خواب بد دیدم از خواب بیدار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مادر و پدرم مدام میرفتن بیرون نگرانشون بودیم همه نشستیم فکر کردیم راه حل پیدا کردیم رفتم در خونشونو قفل کردم کلیدشم برداشتم البته توی یه کوچه هستیم هرچی لازم دارن با اژانس میفرستم از بالکن ازش میگیرن خیالم راحته سالم میمونن انشالله

یهو دیدی خوردمت😏
من مادر و پدرم مدام میرفتن بیرون نگرانشون بودیم همه نشستیم فکر کردیم راه حل پیدا کردیم رفتم در خونشو ...

من که این کارو کنم بابام پوستمو میکنه 😩

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2738
من که این کارو کنم بابام پوستمو میکنه 😩

بخاطر خودشونه میدونن چقدر دنیای منن میمیرم چیزیشون بشه انقدر گریه میکردم بیرون میرفتن دیگه راضی شدن همه چی میگیرم میفرستم براشون باید بمونن تو خونه نباید مریض بشن هر دو بیماری های زیاد دارن

یهو دیدی خوردمت😏
بخاطر خودشونه میدونن چقدر دنیای منن میمیرم چیزیشون بشه انقدر گریه میکردم بیرون میرفتن دیگه راضی شدن ...

کاش بابای منم میموند خونه ولی نمیتونه از مامانمم جدا شدن تو خونه تنها میمونه خیلی دلش میگیره کسیم نیست غذا درست کنه من خودمم میترسم برم پیشش چون شوهرم کارش دولتیه هنوز میره سرکار بابامم ریه هاش داغونه خیلی نگرانشم از غصش شب تا صبح گریه میکنم 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕