2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟؟؟

123 بازدید | 16 پست

من دیشب تو خوابم عزرائیل رو دیدم ک بهم بهشتو نشون داد و بهم اعلام میشد ک قراره یکی بمیره ولی نمیدونسم کی و کجا و چرا 😑بعدش با چن نفر رفتم خونه کسی اونجا جلو درش با استرس وایساده بودمو ب مرگ کسی فکر میکردم ک نمیدونم باز کیه🙄بعدش بهم الهام شد ک فردا بعد اذان صبح اونطرف میمیره😭منم غرق گریه بودم ک بیدار شدم

اینم بگم ک وقتی بیدار شدم نه قیافه عزرائیل یادمه نه بهشت فقط میدونم دیدمشون😐

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
حضرت یوسف بلده

🙄خب الان چ کمکی میتونه ب من کنه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب عزیزم اول اینکه اینقد با استرس ویروس این حرفا نخواب  دوم اینکه فک کنم ادمهای پاک میتونن عز ...

ممنون گلم

اوه این دیگه فک.کنم واقعی نیشه دیگه😕 فروا بیا بگو کی مرد خدا بیامرزتش😕

واااای اینجوری نگو دلم بدجور میگیره😑

2740

صدقه بدید

کفایت میکنه

خیره

به هر حال عزرائیل هم ملک هست و دیدن فرشته در خواب خوبه. و بخصوص اشک ریختن.

اگر حق الناسی گردن دارید و در جریانید ، حتما جبران کنید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

خوابت تعبیر داره ولی هر کسی نمی تونه بگه. انشاءالله که خیره 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
واااای اینجوری نگو دلم بدجور میگیره😑

عزیزم گریه خوشحالیه.اتفاق خوب برات میوفته

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
صدقه بدید کفایت میکنه خیره به هر حال عزرائیل هم ملک هست و دیدن فرشته در خواب خوبه. و بخصوص اشک ری ...

حق الناسی ندارم😑 ولی تو خواب تو دلم میدونسم کسی ک میمیره میره بهشت

خوابت تعبیر داره ولی هر کسی نمی تونه بگه. انشاءالله که خیره 

چرا اخه😢 کاش تعبیرشو قبل اذان صبح میدونسم😭

عزیزم گریه خوشحالیه.اتفاق خوب برات میوفته

ان شاء الله عزیزم ان شاء الله