2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه دکترش گف باید ببینمش منم میترسم از خونه بیرون برم 12 تا 2 کارش همینه

نه بابا نگران نباش چیزی نیس هر بچه ای ی عادتی داره دیگه حالا این کوچولوی شما هم روزا ارومه شبا گریه میکنه اونم راس همون ساعت.اگه درد و ناراحتی داشته باشه ک کل روز و شب باید گریه کنه.تا ۶ماهگی خوب میشه

2738
نه چیز خاصی نیس. یعنی شما فکر میکنین  از چیه؟

نمیدونم من قطره کولیک میدادم یک ماهه نمیدم الان 10 روزه اینطوری شده شبا اروم میخابید ولی الان نه

دختر شما فقط بی قراری میکنه یا جیغ هم میزنه ؟؟؟؟

پسرم وقتی باهاش حرف میزنیم اروم میشه بعد دوباره شروع میکنه

نمیدونم من قطره کولیک میدادم یک ماهه نمیدم الان 10 روزه اینطوری شده شبا اروم میخابید ولی الان نه دخ ...

یکم سرگرمش کنم آروم میشه یا بغلش کنم بهتر میشه ولی وقتی میذارمش تو جاش یا گهواره یهو چنان گریه ای میکنه میترسم اصلا😕 بعدش دیگه میخوابه.تازه کلی پا میکوبه تا خوابش عمیق شه

نه بابا نگران نباش چیزی نیس هر بچه ای ی عادتی داره دیگه حالا این کوچولوی شما هم روزا ارومه شبا گریه ...

آقا بچه ی من شش ماهشم شد و خوب نشده😕😕 همه گفتن شیش ماهگی خوب میشه انقدر دیگه گریه نمیکنه

آقا بچه ی من شش ماهشم شد و خوب نشده😕😕 همه گفتن شیش ماهگی خوب میشه انقدر دیگه گریه نمیکنه

من بچه داداشم میومد خونمون بغلمون میکردیم انگار زنبور نیشش میزد فقط جیغ میزد فقط بغل مامان باباش ساکت بود هیچیشم نبود دکتر گفته بود یا ۴ یا ۶ ماهگی بعد ۶ماه هم همین بود گفت تا یکسالگی.یکسال ک شد خوب شد