2733
2739

سلام دوستان عزیزم🙋🏻‍♀️

من میخوام درباره ی باور های غلط زندگیم واستون بگم😊

من توی زندگی باور داشتم که باید یه فرد سرد ، خشک و بی احساس باشم (مث این پسر بچه ها که فکر میکنن مرد گریه نمیکنه) و جالبه که اینو رمز موفقیت زندگیم هم میدونستم😐

ولی تازه فهمیدم که تا الان من هیچ وقت زندگی نکردم ، و انسان میتونه احساساتش رو بروز بده میتونه یه فیلم عاشقانه ببینه و دنیای اشک رو بریزه ، آدم میتونه به راحتی بگه دوستت دارم و... هزار تا مورد دیگه یا خلاصه بگم (به راحتی میتونه زندگی کنه و به این اندازه زندگی رو جدی نگیره)

ولی خب اولش این رفتار ها واسه من خیلی مسخره کننده بود...

مثلا زنگ میزدم به نامزدم ، متوجه میشدم که گریه کرده بعد میپرسیدم کجایی میگفت سینما دارم فیلم احساسی میبینم گریه میکنم (من مسخرش نمیکردم ولی تو دلم اونو یه احمق احساساتی خطاب میکردم)

ولی الان کاملا برعکس شدم😊

یا مثلا چند وقت پیش رفته بودم خونه دوستم که بچه داره بعد بچه ش داشت فیلم اکشن میدید...

بعد دوستم عصبانی گفت چرا داری از این فیلما میبینی؟ چرا نمیری اون فیلمایی که واست خریدم نگاه کنی؟ بعد بچهه رفت اون فیلما رو بزاره...

حالا اون فیلم ها چی بود؟

فیلم رمانتیک کاملا عاشقانه

بعد به دوستم گفتم این فیلم ها رو واسش نزار و اینا 

(بعد اون گفت عاشق بشه بهتره یا پرخاشگر و قاتل؟)

نظر شما چیه؟

بنظرتون باور قبلیه من درسته یا الان؟

نه

من ک معتقدم آدمه ضعیف اشک میریزه و هیچ وقت نمیتونه درست تصمیم بگیره 

بنظرم 99 درصد جامعه ضعیف و احساساتی ان و 1 درصد منطقی و البته پولدار

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من ک معتقدم آدمه ضعیف اشک میریزه و هیچ وقت نمیتونه درست تصمیم بگیره  بنظرم 99 درصد جامعه ض ...

اوهو

پولدار و کجای دلم بذارم

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2731

من الان مث قبلا توام هیچ احساسی از خودم بروز نمیدم و به نظرم بهتره

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

منم مث شما شخصیت سردی داشتم ولی بالاخره یکی باورامو تغییر داد چون من غرق بودم تو گذشته 6ساله ام 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

راجع به بخش  اول صحبتتون ..

اگه هممون میتونستیم تو احساساتمون و خیلی از کارامون شبیه بچه ها باشیم دنیا خیلی جای بهتری می بود .

دقت کردین ؟ 

احساساتشون . کاراشون حرفاشون همه بی شیله پیله و صادقانه

پسر هستم ..پسر هستم .. پسر هستم .. کاربر پسر هستش

بعضی از حرفهات از دل من بود 

منم خودم رو مثل سنگ کرده بودم چرا ؟ شاید شرایط اون وقت بود 

تا همسرم اومد و من هم حالا دوست دارم از زبونم میباره 

با فیلم گریه می‌کنم و خجالت نمیکشم از گریه ام 

قلبم رو گرم کرده عشقش منو زنده کرده 

خیلی حس خوبیه 

درکت می‌کنم 

بهترین روش میانه روی هست.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706