2737
2739

دوقلوهام ۱۴ روزه بدنیا اومدن،قل دخترم از وقت بدنیا اومدنش اکثرا خوابه یعنی ۲۲ ساعت تو شبانه روز خوابه و حتی شیر هم تو خواب میخوره،بچه هام شیر خشکی شدن جفتشون،حالا دخترم از ساعت ۳ ظهر نه از خواب بیدار شده نه شیر میخوره،هر کاریش کردیم از خواب پا نشد حتی حمومش بردم شب یکساعت بلند شد باز خوابید،دهنشم اصلا باز نمیکنه برا شیر

چکار کنم خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن با سرنگ شیر بریزی تو دهنش تا خدای ناکرده قند خونش نیاد پایین..خواب طبیعیه. اما نخوردن شیر غیر طبیعیه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

پشت گوشاشا مالش بده آروم بهش ورزش بده کف پاهاشا قلقلی کن وقتی داره شیر میخوره فکشا نگه دار که خسته نشع

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2740

یعنی حتی ی کم بابابچه حتمن قندش افت کرده دخترمنم اینجوربود زوری توخواب باگریه ی ذره شیرمیدادم اونم شیرخشکیه

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....
هروقت گرسنش باشه خودش میخوره نگران نباش

میدونی بچه رو تو این روزا باید پشت سر هم شیر بدی تا قندش نیفته و زردیش زیاد نشه اگ قندش بیفته بیحال میشه و خدای نکرده اتفاقی میفته

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊