2737
2734
عنوان

جوش های سردسیاه صورت

169 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من صورتم یه جوش های ریز سیاه اورده از خودم متنفر شدم لطفا بگید چیکار کنم تا از شر این جوش ها خلاص شم 

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستین انشالله خدا تمام حاجتاتون رو براورده میکنه 🙏🙏🙏❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی خوشکل لایک کنه

𝖎 𝖆𝖒 𝖋𝖗𝖔𝖒 𝖙𝖍𝖊 𝖔𝖓𝖊𝖘 𝖎𝖋 𝖎 𝖑𝖔𝖛𝖊 𝖞𝖔𝖚, 𝖙𝖍𝖊 𝖜𝖔𝖗𝖑𝖉 𝖇𝖊𝖈𝖔𝖒𝖊𝖘 𝖞𝖔𝖚𝖗 𝖑𝖔𝖗𝖉.من از اونام كه اگه دوستت داشته باشم دنيا مالِ تو ميشه :))😊
2731

درشون بیار ولی با نتخن فشارشون نده 

صورتتو یکم بخور اب بده بعد درشون بیار با کنار ناخن 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2738

از سفیداب!

موقعی که داری خودتو میشکری از سفیداب ب عنوان هم اسکراب هم از بین برنده این جوشا استفاده کن و صورتتو ماساژ بده

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ی کلیپم دیدم ی تخم مرغ شکست و زردشو جدا کرد سفیدشو دستمال کاغذی انداخت توش و گذاشت رو بینیش چند لایه بعد ک خشک شد بلندش کرد تمام جوشاش دراومدن

بعدشم بو یخ ماساژ بده

و ژل شستشو استفاده کن هررر شب

اول خووووووب بخور بده انقدر که آبی ک داری باهاش بخور میدی سرد بشه بعدش ماسک سفیده تخم مرغ ک دوستان گ ...

نفهمیدم میشه واضح بگی

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستین انشالله خدا تمام حاجتاتون رو براورده میکنه 🙏🙏🙏❤❤❤
نفهمیدم میشه واضح بگی

کتری بزار جوش بیاد وقتی جوش اومد خاموش کن ی چی بنداز سرت و حسابی رو این بخور بده یه نیم یاعت بعد خشک کن و سفیده تخم مرغ بزن ب صورتت بعد یه لا دسمال کاغذی بزار روس دوباره سفیده بزن رو دستمال و باز دستمال بزار روش بعد بزار نیم ساعت بمونه و دستمال و از صورتت بکش از پایین ب بالا

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری