2733
2734
عنوان

کاهش حس بویایی بیاییین

1270 بازدید | 40 پست

سلام من 3 هفتست حس بویایی ندارم اوایل چشاییم هم قرو قاط میزد ولی بهترشد ولی بویاییم تازه یکم بهتر شده الان اینجا خوندم که کورونای خفیفه خیلی ترسیدم 😥😥 تنگی نفس هم خیلیی کم دارم خفیفه

یعنی الان که دارم بهتر میشم کلا خوب میشم یا ادامه داره هنوز کسی اینجا خوب شده با این علایم😥

عزیزمـ منم اینجوری امـ ، یک ماه میشه دیگـ ه √ کرونا گرفتیم و ازش به سلامت عبور کردیم که به نظرم جای شکر دارهـ 💓😀 بدون حس بویایی و چشایی میشـ ه زندگی کرد .

مواظب خودت باش ، غذاها و نوشیدنی های گرم ، مخصوصا شیر گرم و جوشیده با عسل بخور.تو سرما نرو خودت رو گرم نگه دار من هنوزم دارم رعایت میکنم.هر روز شیر جوشیده و عسل میخورم.

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزمـ منم اینجوری امـ ، یک ماه میشه دیگـ ه √ کرونا گرفتیم و ازش به سلامت عبور کردیم که به نظرم جای ...

اگه کسی ازم بگیره اونم خفیف میگیره یا میزنه به ریش میترسم شوهرم و بچم بگیرن😭

دوتا علت برای این کاهش بویایی مطرحه، یکی ویروس کرونا یکیم استفاده بیش از حد مواد شوینده، برادر شوهر من تو کارخونشون اکثرشون حس بویا ییشون رو از دست داده بودن بعدا فهمیدن احتمالا ضدعفونی دائمی با مواد ضدعفونی باعثش شده

2740
اگه کسی ازم بگیره اونم خفیف میگیره یا میزنه به ریش میترسم شوهرم و بچم بگیرن😭

این ویروس مشخص نمیکنـ ه عزیزم . ممکنه خفیف بگیـره ممکنه اصلا نگیـره و فقط ناقل بشـ ه ممکنه خدایی نکرده براش خطرناک بشـ ه . 

تو رعایت کن ، من رعایـت کردم هنوزم رعایت میکنم.همسرمم دستاش رو میشوره و ضدعفونی میکنـ ه . تو رعایـت کن و استرس نداشته باش.میدونم سخته ، مثلا من خودم نمیدونستم کرونا گرفتم اوایل اصلا نمیدونستم ، تو اوج بیماری متوجـ ه شدم.الحمدللّه همسرم نگرفت اما احتمال داره ناقل باشـ ه. خانوادگی شیر جوشیده و عسل بخورید (برای بویایی و چشایی عالیه)،مثلا آش و سوپ ، پرتقال ، بادوم ضد ویروسه اسفناج خیلی خوبه.اینا رو من درست کردم خوردیم.

هر روز هم ۱۴تا صلوات واسه سلامتی خودت و عزیزان بفرست.💓 

من و تو که گرفتیم باید خدا رو شکر کنیم ازش عبور کردیم و باید رعایت کنیم تا مواظب و مدافع خانوادشون باشیم .خودم دیگه اخبار رو دنبال نمیکنم بدتر استرس میده

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
این ویروس مشخص نمیکنـ ه عزیزم . ممکنه خفیف بگیـره ممکنه اصلا نگیـره و فقط ناقل بشـ ه ممکنه خدایی نکر ...

ای خدا چقدر ترسیدم بلند شم خونه رو ضد عفونی کنم ماسک بزنم دیگه تو خونه خدای نکرده نگیرن اینا

علایم دیگه چی داشتین فقط کاهش بویایی و چشایی بود؟؟ 

علايم دیگه چی دارین؟؟ 

من سردرد ، حالت تهوع ، اسهال خفیف داشتم ، علائم سرماخوردگی داشتم ، خیلی کم گلودرد و سرفه.

یعنی انگار سرماخوردم اما علائمش غیر از سرماخوردگی چیزای دیگه هم بود . انگار سرماخوردم اما مثه سرماخوردگی های قبلی نیستـ .

من سردرد ، حالت تهوع ، اسهال خفیف داشتم ، علائم سرماخوردگی داشتم ، خیلی کم گلودرد و سرفه. یعنی انگا ...

اهان منم اوایل یه کوچولو احساس حالت تهوع داشتم گلو درد هم داشتم ولی فک میکردم که بخاطر وایتکس باشه نگو بخاطر ویروس بوده 😭

2706