2733
2734
عنوان

بچه ها علایم بارداری خارج رحمی کی شروع میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103096 بازدید | 123 پست
من یکی از شهرهای اطراف معلمم همینجا خونه گرفتم پلاک ماشینمونم مال یه استان دیگست از استرس نمیتونستم ...

آره واقعا 

ا جز گروهای پرخطریم

کرونا تو بارداری خیلی خطرناکه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واقعا  ا جز گروهای پرخطریم کرونا تو بارداری خیلی خطرناکه.

من اصلا بیرون نمیرم تو یکماه یه بار فقط رفتیم خرید مواد غذایی با کلی احتیاط 

شمام نرید و مواظب خودتون باشید

انشاالله این روزام میگذره و با دلخوش میریم برای بچمون خرید میکنیم  

2731
من اصلا بیرون نمیرم تو یکماه یه بار فقط رفتیم خرید مواد غذایی با کلی احتیاط  شمام نرید و مواظب ...

منم با کلی ماسکو دستکش یکبار برای خرید رفتم. حتی هنوز آزمایش خون بتا ندادم.

اووه مبارکه انشالله قدمش برات خیر باشه. من روز اول فروردین فهمیدم الان پنج روزه. احتمالا نی نی هامو ...

ممنون گلم همچنین شما به سلامتی بغلش کنی.

اره همسنن انگار.من بتام امروز ۱۳۰۷ بود.ایشالله دوتامون بارداری خوبی داشته باشیم😍💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
به امید خدا مشکل عمده ام این نی نی سایته . با خوندن بعضی تاپیکها واقعا حالم بد میشه.

وای منم ولی نگران نباش عزیزم .استرسو از خودت دور کن برا خودت اهنگ بزار باهاش بخون سرگرم شو

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عزیزم به خودت نگرانی نده اینقدم تو نت سرچ نزن 

منم تازه متوجه شدم باردارم ،وقتی فهمیدم مثل شما خیلی استرس داشتم همش فک میکردم خارج رحمی باشه ،خودم میترسیدم سرچ بزنم میدادم شوهرم ،ولی خداروشکر رفتم سونو هفته هفتش بودم که قلبم تشکیل شده بود،

الانم منتظرم تا آخر تعطیلات که برم واسه غربالگری ،

سعی میکنم اصلا بهش فکر نکنم میگم خدا خودش داده صلاح بدونه نگهش میداره یا میبرتش ، بسپرش به خدا و ائمه انشالله بری صدای قلب کوچولوشو بشنوی😘😘😍😍

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

الان سوره یاسین . زیارت عاشورا بزار هم خودت آرامش داشته باشی هم اون کنجد کوچولو

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
لازم نیست بتا وقتی بی بیت پررنگه و زیر یه دقیقه انداخته بتا نمیخواد من نرفتم

پررنگ پررنگه و تو ۳۰ ثانیه مثبت شد. آخه برای بارداری خارج رحمی بتا رو تو ۴۸ ساعت بایدتکرار کنیم ببینیم دو برابر شده باشه!!!

ممنون گلم همچنین شما به سلامتی بغلش کنی. اره همسنن انگار.من بتام امروز ۱۳۰۷ بود.ایشالله دوتامون بار ...

انشالله. خدا انشالله برات حفظش کنه . بعد چندروز تاخیر بتا دادی عزیز؟

2706