2752
2734
عنوان

بچه ها علایم بارداری خارج رحمی کی شروع میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103096 بازدید | 123 پست
سلام عزیزم بله خداروشکر الان پسرم ۱۵ ماهه هست

سلام ببخشین جنین منم تو ۱۶ هفتگی ایست قلبی کرد

میشه کمکم کنین

من ازمایش تخصصی وایمنی  وانعقادی دادم گفتن باید حتما تو بارداری بعدی اسپرین وهپارین مصرف کنم

میشه‌کامل توضیح بدین ممنون میشم😔🙏

شما ازمایش انعقادی داده بودین با امپول اسپرین باز جنین تون ایست قلبی کرد؟

چیکار کردین؟ چه ازمایشی دادین؟ الان باز امپول مصرف کردین پسرتون بدنیا اومد 

انشالله تن اش همیشه سالم و سلامت باشه ممنون میشم کامل توضیح بدین🥺🙏🙏🌹

سلام ببخشین جنین منم تو ۱۶ هفتگی ایست قلبی کرد میشه کمکم کنین من ازمایش تخصصی وایمنی  وانعقاد ...

سلام عزیزم

خوبید

برای از دست دادن فرزندتان واقعا متاسفم و انشالله به زودی خدای مهربون فرزندان سالم و صالح نصیبتون میکنه.

من بعد از ایست قلبی فرزند اولم با نظر پزشک و بدون هیچ آزمایشی آنوکساپارین و آسپرین مصرف کردم ولی خونریزی داشتم و در نهایت جنین دوم هم ایست قلبی کرد.

برای بارداری سوم تممممممام آزمایشات ایمنی، انعقادی، عکس رنگی و ژنتیک و... رو زیر نظر بهترین دکترها انجام دادم و بعد از مدتی ناباروری و عدم نتیجه iui و ivf برای بار سوم باردار شدم و این بار خونریزی شدید تر و سقط جنین سوم در هفته ۶ رخ داد.

ولی برای بارداری چهارم اول به خدا و بعد به خودم اتکا کردم، گشتم و بهترین پزشکان متخصص در حوزه های ایمنی شناسی بارداری، غدد، هماتولوژی،روماتولوژی و ژنتیک شهر خودم رو پیدا کردم. جدا جدا پیششون رفتم و شرایطم رو گفتم هر کدام با دید تخصصی رشته خودشون بررسی و آزمایشات لازم رو انجام دادند و نهایت دو تا متخصص مشکلاتی رو تشخیص دادند ، غدد گفت که با توجه به ام آر آی مغز من میکرو ادنوم هیپوفیز دارم و هماتولوژی نوعی اختلال نادر خونی رو تشخیص داد که به آسپرین و آنوکساپارین جواب معکوس میداد.

نتایج رو بردم پیش متخصص زنان  با تجربه ای که پذیرای نظر همکارانش بود و حالا با توجه به این نظرات باردار شدم و خدا رو هزاران بار شکر بهترین نتیجه رو گرفتم.

به خدا تکیه گن و مدام در مورد مشکلت بپرس و بررسی کن. هیچ کس بیشتر از خودت نمی تونه بهت کمک کنه. انشالله که خیر هست و بهترین نتیجه رو میگیری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبید برای از دست دادن فرزندتان واقعا متاسفم و انشالله به زودی خدای مهربون فرزندان سالم ...

مرسی عزیزم خدا برات حفظ اش کنه

مرسی از اینکه‌ جواب دادی

من ازمایش ایمنی انعقادی دادم رفتم فوق تخصص مرده زایی تو تهران پیش دکتر پیری بعد انجام ازمایش گف باید واسه بارداری بعدی انوکسا بزنم با اسپرین مصرف کنم

اون جواب ازمایشم بردم پیش متخصص خون همون حرفو زد گفت یکی از فاکتورات نمیذاره خون به جنین برسه

باید امپول بزنی..

پیش یه‌ ‌متخصص زنان هم بردم اونم همین حرفو زد..

بنظرت‌بهشون اعتماد کنم؟ یا باز نیازه‌ پیش کس دیگه ای ببرم نشون بدم؟

واقعا دیگه‌ توان غم فرزند‌ دوم رو ندارم

2731