2737
2734

بچها بیاین برای برگشتن روزای عادی نذر کنیم هرکی هرچی میتونه بخونه بگه

جایی که قانون به پایان رسد، ظلم آغاز می شود... 

وای من فقط کلی صلوات نذر کردم خواهرشوهرم نیاد خونمون😂😂😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خله اگه تو این وضعیت پاشه بیاد خونتون والا

امکانش هست

مجرده خانوادش شهرستانن. اینم تنها زندگی میکنه. سرکارم میره. با مترو رفت و امد میکنه. سرما هم خورده!

مادرشوهر منم همش میگه برید رنبالش بیاد پیشتون بچه م تنهاست!🙁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
امکانش هست مجرده خانوادش شهرستانن. اینم تنها زندگی میکنه. سرکارم میره. با مترو رفت و امد میکنه. سرم ...

خب تنها باشه قرنطینه همینه دیگه

خب تنها باشه قرنطینه همینه دیگه

اخلاق چرتی داره. زنگ میزنه به مادرشوهرم از تنهاییش گله میکنه. اونم مادره فکر میکنه بچه ش داره زجرکش میشه! زنگ میزنه به عروسا که بچه مو تنها نذارید

البته بچه هم نیست ۳۶ سالشه

اخلاق چرتی داره. زنگ میزنه به مادرشوهرم از تنهاییش گله میکنه. اونم مادره فکر میکنه بچه ش داره زجرکش ...

36سال؟بگو زشته خجالت بکش جای مادر منی

36سال؟بگو زشته خجالت بکش جای مادر منی

اره والا

از من و جاریم بزرگتره. یه جوری رفنار میکنه که همه نازشو بکشن. همیشه دعا میکنم‌یه بخت خوب قسمتش بره بره سر زندگیش. شوهرای ما انقدر که ناز اونو میکشن و دل نگرانشن، نگران ما نیستن!

2738
اره والا از من و جاریم بزرگتره. یه جوری رفنار میکنه که همه نازشو بکشن. همیشه دعا میکنم‌یه بخت خوب ق ...

اینم دیده اینجوریه شوهر نمیکنه محلش نذارین شوهر کنه 

اینم دیده اینجوریه شوهر نمیکنه محلش نذارین شوهر کنه 

عزیز جان اینطوری نگو خدا  قهرش میاد، دلش بشکنه خدایی نکرده سر عزیزت میاد

براش دعاکن خدا همسرخوب قسمتش کنه زودترازدواج کنه

سن که بالا میره تنهایی بیشتر ادمو اذیت میکنه

عزیز جان اینطوری نگو خدا  قهرش میاد، دلش بشکنه خدایی نکرده سر عزیزت میاد براش دعاکن خدا همسرخو ...

نگفتم ک بد گیرش بیاد