2733
2734
عنوان

دندون درد

107 بازدید | 13 پست

دندونم رو پر کردم سطحی وسطش رو یعنی پر کرده ولی از کنارش خراب شده سیاهه درد میکنه دندونمم که بهم میخوره بدتر میشه دردش چیکار کنم راهی داره دردش کم شه؟

وای منم این شکلی بودم اما گفت عفونت داره.دارو داد خوردم دیه خوب شد

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگاه زرد چوبه با نمک با اب قاطی کن همچیش به اندازه زیاد باشه بهتراز اینه کم باشه محتواش بعد بریز تو دهنت  نگهشون دار چهار پنج بار تکرار کن هر باریم که میریزی تو دهنت  بگیرشون طرف همون دندونت  سه چار دقیقه هم نگهشون داره هر باری که امتحان میکنی

مترونیدازول بخور.برای عفونت هوازی دندونه

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2738

عزیزم من یه جا خوندم برای درد ندون میتونی با سرنگ مایع داخل ژلوفن رو بکشی بیرون بعد بریزی رو دندونت که درد میکنه البته تاحالا این کارو انجام ندادم فقط شنیدم

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!