2737
2734
عنوان

اون موقع ک فصل اول سریال ستایش پخش میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خوشم نمیاد ازین اسما، حتی فیلماشونم نمیدونم مگه یجا بشنوم بگن ،این اسمارو تو فیلما رواج میدن مخصوصا الان که مثلا خیلی تجملاتی و شیکه مثل خونه ها و ماشیناشون ،یجورایی دارن خودشونو خفه میکنن.

بچه ها ب نظرتون اسم دو قلو بهم نیاد بده ؟؟ اگه دو قلو داشتین اسماشونو جوری میزاشتین ک بهم بیاد؟

اگه یه دختر و یه پسر بود میذاشتم ستایش و ستایشقلی😁😍😍

با عکس و اهنگ  خودتون فیلم ادیت میزنم...تاپیک اخرمو ببینید 
2740

اگه من باشم فردا روزی بشنوم یکی اسم بچش و گذاشته رستا، براش دس می گیریم هی می خونم رستا راست وایسا😂😂😂😂😂😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

از الان بگم فردا روزی به سرشون زد رستا بزارن منم در نظر بگیرن😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اگه من باشم فردا روزی بشنوم یکی اسم بچش و گذاشته رستا، براش دس می گیریم هی می خونم رستا راست وایسا😂 ...

الان مامان رستاها میریزن سرت😂😂😂

میگم رستا اسم پسره دیگه درسته؟!😕

بچه ها من اسم پسر ماهان دوست دارم دختر دلارام نظرتون؟؟ و اینکه احساس میکنم بچه هام دوقلو میشن در ...

ن خیلیم اسمای قشنگین عزیزم

2706