2737
2739

یکسالگی رو میتونی عقب بندازی بازم از بهداشت بپرس

من ۲۶ اسفند واکسن ۶ماهگی پسرمو زدم بارعایت بهداشت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ بزن بهداشت بپرس

من برای ۲ماهگیش که رفتم بزنم کلی دعوام کرد که چرا توی این اوضاع اوردی 

البته اون زمان هنوز انقدددد امار بالا نبود و اول کرونا بود

گفت زنگ میزدی میپرسیدی بهت میگفتم نیای

2738

من آخر اسفند زدم ، تماس بگیر بپرس که میزنن یا نه . اگه خواستی ببری هم حتما صبح اول وقت برو که خلوت باشه . من خودم چون زود رفتم ، هیچکس نبود ، خیلی راحت بودم

راستش من که فکر نمیکنم کرونا به این زودی حل بشه ، هر چی هم بگذره فقط تعداد مبتلا ها بیشتر میشه یعنی خطرش بیشتر میشه که آدم بگیره ، پس زودتر بزنی بهتره

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
آخه میگن خیلی نمیشه عقب بندازی وقت واکسنو

واکسن واقعا مهمه اما نظر من اینه که الان خطر ابتلا به کرونا بیشتر و خطرناکتر از ایمنی در برابر سایر بیماریهاست، وقتی خونه قرنطینه باشی به بیماری عفونی مبتلا نمیشی ،برنامه واکسیناسیون پروتکل خودش رو داره که هر زمان برای بر اساس اون برات اجرا میکنن، ضمنا واکسن شما یادآور هست 

2706