2737
2739
عنوان

شیشه شیرهای شبیه سینه مادر کمک کننده است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 21 پست
وای الهی بمیرم .شیر خشکی شد دیگه. کاش نقاومت کنی انقدر جلوی گریه هاش کم نیار مجبور میشه

خیلی حیفم میاد خدا خیرش نده دکترشو بچم شیرمو می‌خورد دیروز رفتم آزمایشش رو گرفتم مشکلی هم نبوده. چند ساعت مقاومت کردم خیلی زجه میزد دیگه دلم نیومد. از صبح افسردگی گرفتم اینقدر حالم بده اصلا نمی‌تونم بچه ذاری کنم

خیلی حیفم میاد خدا خیرش نده دکترشو بچم شیرمو می‌خورد دیروز رفتم آزمایشش رو گرفتم مشکلی هم نبوده. چند ...

وای درکت میکنم بعد ۱۶ ماه هنوز یادش میفتم بچم شیر خشکی شده بود گریه میکنم.باورت میشه ۱۲ ماهگی دخترم از شیر گرفتم بس که ناراحت بودم فامیل هم که خدای سرزنش اه اه. توروخدا هنوز شیر داری یه کاری بکن.تو خواب بزار دهنش

روانشناسی کودک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای درکت میکنم بعد ۱۶ ماه هنوز یادش میفتم بچم شیر خشکی شده بود گریه میکنم.باورت میشه ۱۲ ماهگی دخترم ...

دقیقا حرف مردم بیشتر آدم رو اذیت میکنه. در حالی ک خود من هم از لحاظ روانی دلم میخواد بچم شیرمو بخوره. سعیمو میکنم گاهی میگیره ولی همش زیر سینه نق میزنه و گریه میکنه 

دقیقا حرف مردم بیشتر آدم رو اذیت میکنه. در حالی ک خود من هم از لحاظ روانی دلم میخواد بچم شیرمو بخوره ...

استارتر جان سعی کن باز.میدونم سخته سعیتو بکن. گرسنه نگهش دار سر سینتو اب قند بزن شیرین شه هی

روانشناسی کودک
2728
استارتر جان سعی کن باز.میدونم سخته سعیتو بکن. گرسنه نگهش دار سر سینتو اب قند بزن شیرین شه هی

ممنون عزیزم که اینهمه دلسوزانه پی گیر هستی خیلی خسته شدم ولی یکم بهتر شده گاهی میگیره گاهی اصلا نمیگیره. جدیدا با قطره چکون شیرم رو میریزم تو حلقش تا شیشه نگیره و ضعف هم نکنه

ممنون عزیزم که اینهمه دلسوزانه پی گیر هستی خیلی خسته شدم ولی یکم بهتر شده گاهی میگیره گاهی اصلا نمیگ ...

آره باز بهتره ولی هر یه بار شیشه یه دور عقب میندازت همین کارو کن. چون زودم شیرت خشک میشه

روانشناسی کودک