2733
2739
من کلا بی اراده شدم,من 72ام میخوام بشم ۵۸,دوساله تو اقدامم بچه دار نمیشم,همه میگن بخاطر وزنته ک بارد ...

راهكار اصولي دكتر تغذيه هست كالري شماري هم خيلي خوبه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
با لیمومی کم کن خودم ازشون رژیم گرفتم راضیم

میشه بگی لیمومی چیه؟ چندکیلو کم کردی تو چندماه؟من بچه شیر میدم میشه؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی همه تپلا😭😭😭منم باید ۲۰تا کم کنم حالا نمیشه ورزش نکرد فقط رژیم باشه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

به نظرتون منم رژیم از دکتر کرمانی بگیرم زایمان کردم بچم 6 ماهو نیمشه 76 کیلوام😭

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731
کالری شماری کن

اصلا نمیتونم,میره رومخم,همش اونجوری احساس گشنگی میکنم,چندبار گرفتم اما وسطاش ول کردم,حتی با گروه بامداد خمار هم پیش رفتم امانشد, خیلی بی اراده شدم,ازین بابت ناراحتم,همسرمم همش باخنده و شوخی مسخره میکنه هیکلمو,قبل کرونا خوب داشتم کم میکردم,روزی ی ساعت پیاده روی میرفتم,الان تو خونه با شوهرم همش داریم میخوریم ازبیکاری,انقد بد شدم

2738
اصلا نمیتونم,میره رومخم,همش اونجوری احساس گشنگی میکنم,چندبار گرفتم اما وسطاش ول کردم,حتی با گروه بام ...

عه چه بد...اراده کن دختررررر.به اندام خوب فکر کن...من۷۴بودم.شدم۶۲.بازم ادامه میدم تا برسم به۵۸

Have no fear..the dentist is here
رژیم سالم متناسب با وضعیت جسمی و طبعت بهت میدن یه دوره ۲۱ روزه ۳ کیلو کم کردم البته فقط ۵ کیلو اضافه ...

چقدر خوب هزینه اش چقدره؟چجوری میتونم بگیرم؟سخته رژیمش؟من میخوام ده کیلو کم کنم،دکتر کرمانی بگیرم یا لیمومی؟