2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب کرفس چربی سوز نیست دوست عزیز

عزیزم من خاله ام با آب کرفس و ورزش تو سه ماه ده کیلو کم کرد

از این جهت توصیه کردم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2731
من ٦ ماهه ٣٥ كيلو كم كردم با بايپس و راضيم

بایپس چیه عزیزم؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

اگه ميخواي بدون مريض شدن كم كني بايد صبر داشته باشي و اراده خواهر من سي وشش هفت كيلو كم كرده زير نظر دكتر تغذيه الان يك سال ششماهه كه رژيمه خيلي خوش اندام شده صورتش هم خراب نشده 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
میخوام تو ده ماه کم کنم از فردا هم شروع کنم روزی ۲/۵ساعت ورزش خوبه ؟ و رژیم 

ورزش را از كم شروع كن اهسته وپيوسته پيش برو كه نتيجه بگيري و كم نياري

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706