2737
2734
عنوان

درحال حاضر چی دلتون میخاد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610906 بازدید | 26194 پست

کودکی کن 

که در بزرگی به جز مصیبت چیزی نیست !

بزرگی میگفت وقتی دعا می کنید خواسته ها برآورده میشن برای دریافت اونها به این آدرس مراجعه کنید :
-بزرگراه ایمان
-میدان جهاد
-کوچه امید
-منزل صبوری

منم کودکی میخام  

بزرگی میگفت وقتی دعا می کنید خواسته ها برآورده میشن برای دریافت اونها به این آدرس مراجعه کنید :
-بزرگراه ایمان
-میدان جهاد
-کوچه امید
-منزل صبوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم دوستامو میخاد

-بزرگراه ایمان
-میدان جهاد
-کوچه امید
-منزل صبوری

دلم عصرونه میخاد

ترجیحا چای شیرین و نون و پنیر

-بزرگراه ایمان
-میدان جهاد
-کوچه امید
-منزل صبوری
2738
میدونید هر دعائی بکنید برآورده میشه یعنی تائید میشه اما برای دریافت اون باید یه آدرس رو برید : بزرگر ...

چقدرصبرکنیم پیرشدیم والا دیگه پیر بشی هیچ چیزی لذت نداره فقط سلامتی مهم 

میدونید هر دعائی بکنید برآورده میشه یعنی تائید میشه اما برای دریافت اون باید یه آدرس رو برید : بزرگر ...

چقدرصبرکنیم پیرشدیم والا دیگه پیر بشی هیچ چیزی لذت نداره فقط سلامتی مهم من هیچ چیز نمیخوام ازخدا فقط سلامتی وارامش که خداروشکر ارامش ودارم سلامتیم تاحدودی ناشکر نیستم

سلامتی دوستامو میخام

-بزرگراه ایمان
-میدان جهاد
-کوچه امید
-منزل صبوری
2706