2733
2739
عنوان

مصرف مدرکسی پروژسترون و بارداری

187 بازدید | 7 پست

سللم خانوما میشه راهنماییم کنید

دکتر برای تنظیم پریود بهم مدرکسی پروژسترون داد الان که من تو اقدام هستم مشکلی نداره استفاده کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هم اقدام باشم هم اینارو استفاده کنم؟ دکتر گفت جلوگیری کن و سه ماه استفاده کن بعدش ک منظم شد اق ...

نه بابا دکترمن گفت اقدامتو هم بکن واونارو هم بخور نمیشه با پروژسترون قرص جلوگیری خورد تو باخیال راحت بدون استرس اقدام باکیفیت بکن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731
نه بابا دکترمن گفت اقدامتو هم بکن واونارو هم بخور نمیشه با پروژسترون قرص جلوگیری خورد تو باخیال راحت ...

نه منظور از جلوگیری،جلوگیریه طبیعیه نه با قرص

گفت طبیعی جلوگیری کن بعد که ممظم شد اقدام کن باز

نه منظور از جلوگیری،جلوگیریه طبیعیه نه با قرص گفت طبیعی جلوگیری کن بعد که ممظم شد اقدام کن باز

توآزادبزار یه لحطه اس گرفت خیلی عالی میشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
شما نتیجه گرفتین؟

نه متاسفانه من جواب نگرفتم من تا مرحله ای یوای رفتم

2740