2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب معطل چی هستی؟؟؟  خانوادت حمایتت میکنن؟؟

ن میگن طلاق نگیر ابروی خانوادمونو میبری بمون باهاش زندگی کن تو ک هفت سال ساختی بازم بساز هرچی فحش میده تو هیچی نگو کتک میزنه هیچی نگو مسافرت و تفریح نمیبره اشکال نداره درامدش کمه همه ی مردم همینجورن  چون گرونیه عصبی میشه کتک میزنه بخاطر بی پولی هست  تو کوتاه بیا

نه واقعیت اینه که رفتار با همسر رو بلد نیستن،محبت،فحاشی نکردن و داد نزدن  بین همه زن و شوهر ها ...

مردا خوب بلدن محبت کنن ،چطور به خواهر مادرشون میرسن فدایی میشن،ولی زناشون میرسن فقط فحاشی ....

زودتر برو مشاوره.سپس طلاق.زود همین الان.اشکال نداره اگه آف بشی ما میگردونیم

مشاوره رفتم میخام طلاق بگیرم خانوادم مخالفن 

مشاور گفت زندگی نرمالی نداری ولی خانوادم حمایت نمیکنن

ن میگن طلاق نگیر ابروی خانوادمونو میبری بمون باهاش زندگی کن تو ک هفت سال ساختی بازم بساز هرچی فحش می ...

چه وحشتناک.آدمایی که حتی به فرزندان خودشونم رحم نمیکنن😢کجایی داعش!

گفتم که.زنگ بزن به شماره خشونت خانگی

مردا خوب بلدن محبت کنن ،چطور به خواهر مادرشون میرسن فدایی میشن،ولی زناشون میرسن فقط فحاشی ....

باور کن اونم بعد ازدواج اونجوری میشن وگرنه همه پسرا و خواهرشون از صبح تا شب عین سگ ‌و گربه در حال جنگن

مشکل اینه که دست بلند کردن یه مرد روی همسرش غیر قابل بخششه

من به عنوان یه دختر هدفم از ازدواج تشکیل یه زندگی مشترکه نه کتک خوردن

میدونی این یک طرز تفکر قدیمیه که طلاق رو اوف میدونن.ولی اگه بخوای میتونی ازونا قوی تر عمل کنی و خودت زندگیتو بسازی و قربانی نشی.امیدوارم مشکلت حل شه زودتر عزیزم

باور کن اونم بعد ازدواج اونجوری میشن وگرنه همه پسرا و خواهرشون از صبح تا شب عین سگ ‌و گربه در ح ...

خوب دیگه همین حرص ادمو در میاره از صبح تا شب مثل سگو گربن بعدا  میخوان اینطوری زناشونو حرص بدن

ن میگن طلاق نگیر ابروی خانوادمونو میبری بمون باهاش زندگی کن تو ک هفت سال ساختی بازم بساز هرچی فحش می ...

اه لعنت ب این فرهنگ غلط ک دودسی بچشونو بدبخت میکنن واقعااا متاسفم عین خانواده منن فقط خداخودش رحم کنه بگو اخه کتکشو چکارکنم اگه بزنه الیلم کنه اونوقت شما جواب میدین😖😖

2706