2737
2739

سلام خانومای عزیز..سال نو رو به همتون تبریک میگم..من میخوام سینه هامو پروتز کنم..اخه نسبت به بدنم واقعا سایزشون کوچیکه..خیلی کوچیکن..هزینشم احتمالا ۲۰ میلیون باشه..البته اونجور ک شنیدم..تو مشهد دکتر خوبیو میشناسین ک این عملو به صورت قسطی هم انجام بده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

افتضاحه دردش‌ هر چند سال یه بارم باید عوض کنی 

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
متاهلی یا مجرد؟ بیکاری خیلی درد داره البته من شنیدم انجام ندادم.  حالا کوچک باشه مگه ماله مال ...

نبابا..متهالم..یه بچه هم اوردم..زشت تر شدن😢😢😢خیلی کوچیکه بابا...دوست ندارم انقدر کوچیکه..دردشم بجون میخرم😁

2738
ای بابا..اگه میخواست با ماساژ بزرگ شه تا الان شده بود...بچه هم ک اوردم..زشت تر شدن😫

عوارضش زیاده شنیدم یکی انجام داده سرطان سینه گرفته دیگه نمیدونم راسته یا دروغ .بعدش باید چندسال یکبار عوض شه 

تو که متاهلی دیگه ازت گذشته  اون که باید بپسنده پسندیده

خب عزیزم قبلا بهتر بود..الان بد شده..حالا هیچکدومتونم نگفتین همچین دکتری هست تو مشهد یا نه؟🙄😐