2733
2739
عنوان

شوهرم

342 بازدید | 15 پست

سلام دوستان. ..

من چند سال پیش تو اینستا با یه دختری دوست شدم اون موقع مجرد بودم و ماهم صمیمی نبودیم...

گذشت من عقد کردم و شوهرم گفت از این دوستت خوشم نمیاد باهاش کمتر در ارتباط باش لطفا...

این هم این مدلی بود که فحش میداد و راحت بود با پسرا ولی من لج کردم و گوش ندادم حرف شوهرم و الان 3 سال گذشته از دوستی من و اون دختر ولی حالا دیگه خودم پشیمونم... اما اون دوستم به من خیلی وابسته شده با این که هم و ندیدیم ولی من برای اون شدم همدم و بهترین رفیق ولی اون نه نمیتونم بهش بگم که من نمیخام باهاش رفیق باشم. ..

چند روز پیش هم شوهرم گفت من واقعا از این دختر خوشم نمیاد همش این ور و اون ور ولوعه و ...

خلاصه دعوا شد ...

حالا چطور به این دختره بگم که ناراحت نشه و بیخیال من بشه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
هیچی بهش نگو کم جوابش و بده بعدش کم و کمترش کن رابطه خودش تموم میشه

این کار انجام دادم بیخیال نمیشه...

از دستش واتس و تل و همه رو پاکیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یواش یولش بااهاش کات کن یدفعه نمیشه

چطور اخه من پیاماش و دیر سین میکنم 

اس هاش و ج نمیدم 

واتس و تل و که کلا حذف کردم از بس زرت و زرت عکس و پیام میفرسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمارتو یه مدت عوض کن یا بزار رد تماس

شمارم و نمیتونم عوض کنم خانواده شوهرم حرف در میارن ...

ولی ممنون میزارمش بلک لیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمارم و نمیتونم عوض کنم خانواده شوهرم حرف در میارن ... ولی ممنون میزارمش بلک لیست

اره همه جا بلاکش کن نتونه چیزی بگه وقتی شوهرت راضی نیست،چرا باید بخاطر یه غریبه حرفتون شه

2738
این کار انجام دادم بیخیال نمیشه... از دستش واتس و تل و همه رو پاکیدم

گلم این وابستگی بی معنیه،شماره ۱۴۸۰ رو بهش بده بگو مشاور بهزیستیه،برای خودشم خوب نیست این میزان وابستگی ،بعدم بگو صلاح زندگیمو در این دیدم که ارتباط ما ادامه پیدا نکنه،تمام .

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اره همه جا بلاکش کن نتونه چیزی بگه وقتی شوهرت راضی نیست،چرا باید بخاطر یه غریبه حرفتون شه

بابا خودمم خسته شدم ... من مذهبی نیستم اما یه چیزایی خط قرمزمه ولی این اصلا هیچ خط قرمزی نداره...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم این وابستگی بی معنیه،شماره ۱۴۸۰ رو بهش بده بگو مشاور بهزیستیه،برای خودشم خوب نیست این میزان وابس ...

ممنون گلم 😘😘

امیدوارم بیخیالم بشه😧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابا خودمم خسته شدم ... من مذهبی نیستم اما یه چیزایی خط قرمزمه ولی این اصلا هیچ خط قرمزی نداره...

پس کلا ولش کن بگو نمیخوام باهات دد ارتباط باشم

از اینجور آدما هرچی بگی برمیاد.

منم خودم تو اینستا و فلان کلا همش دختره پسرا رو بلاک میکنم دیروز دیدم زن دوست شوهرم،شوهرم و فالو کرده اخه چه لزومی داره بیاد شوهرم و فالو کنه منم رو این چیزا حساسم بلاکش کردم،ادم انقدر چیرا میشنوه شاخ درمیاره باید مواظب زندگیم باشم

پس کلا ولش کن بگو نمیخوام باهات دد ارتباط باشم از اینجور آدما هرچی بگی برمیاد. منم خودم تو اینستا ...

وا چه دلیلی داره بیاد فال کنه ؟!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40