2737
2739
عنوان

منافذ باز

175 بازدید | 15 پست

سلام من ۱۷سالم روی گونه هام و بینی ام منافذ باز و لکه های سیاه دادم . خانوادم نمیذارن دکتر بدم میگن‌ این جوشا عادیه. درست میگن؟؟ از بلک ماسک و ژل شست و شوی سینره هم استفاده میکنم ولی تاثیر نداره توروخدا کمکم کنید

تو سن بلوغ جوش ها عادیه . به خاطر تغییرات هورمونی . اما کلا بعضی جوش ها به خاطر تغذیس باید تغذیه ی سالم داشته باشی . ورزشم مفیده و همچنین که به بهداشت صورتتم برسی و بشوریش . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منافذ باز چی عادی؟؟

ببین منافذ باز هم علت های مختلفی داره من خودمم دارم حتی . راهکار درمانیشم الان که نمیتونی بری پیش دکتر تو گوگل سرچ کن و از سایت های معتبر ببین چیکار میتونی بکنی . ولی کلا تو سنی هستی که این اتفاقا زیاد میوفته برای صورت  خیلی درگیرش نباش یک دوسال دیگه صبر کن دانشجو شدی رفت و امد راحت تر شد برات خودت برو متخصص پوست . ولی خب فعلا بهداشتتم رعایت کن و تغذیه و ورزش

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن

اگر پیرامون همین موضوع جوش صورت و اینا کاری داری . من فقط اطلاعات شخصیمو گفتم و نه دکترم نه تو این چیزا تخصصی دارم . کار دیگه ای هم داری خب بگو همینجا من اصولا درخواست هارو قبول نمیکنم . 

2738
عادی یا غیرعادیشو نمیدونم ولی من سن های بالاترم دیدم که این منافذو دارن . ولی مشکل بزرگیم نیست که خی ...

اخه لک های سیاه روی بینی و گونه هام دیوانم کردن 

من دخترم با شماره پدرم اومدم بخاطر همین انقدر نگرانم

اخه لک های سیاه روی بینی و گونه هام دیوانم کردن  من دخترم با شماره پدرم اومدم بخاطر همین انقدر ...

لکه ی سیاه یا دونه های سیاه که همون جوش های سرسیاهه؟؟ اگر لکس که من واقعا نمیدونم چیه ولی اگر جوشه بازم میگم برای دوران بلوغته . 

روی بینیم جوش های سر سیاس اونا برای بلوغ؟؟

اره جوش سرسیاه معمولا از دوران بلوغ زیاد میشه تو افراد و اگه میخوای اطلاعات بیشتری ازش بدونی تو گوگل سرچ کن حتما. یکسری از جوش ها هورمونیه ، یکسری مال تغذیس و ... 

2706