2737
2739
عنوان

مادرا به دختراتون نگين شوهر كن برات بخره😔

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 22 پست
به نظرم خودت کار کن هرچی میخوای بخر نه پدر و مادر و نه همسر هیچکدوم غول چراغ جادو نیستن

تا خونه بابامم كه نميشه...

ولي ازدواج كردم ميرم

يعني مجبورم كه برم وضعيت شوهرم خوب نيست...

ميدوني من از جانب بابام ناز پرورده شدم...

يعني بابام خوبه تا حدودي كه اجازه داشته باشه چيزي بخوام ميخره...

البته تا حدي كه اجازه داشته باشه...

ولي شوهرم پولش نميرسه كلا

فعلا كه دانشجو ام هستم

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه هنوز ازدواج نکردم  سنم خیلی کمه هنوز

من بينيمو عمل كردم ،

ولي رانندگي نميكنم و از خيلي از چيزايي كه ميتونم داشته باشم

محرومم...🙃🙃🙃

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
انگاررگفتی شوهرت وضع مالیش عالی نیست به این خاطر گفتم

فکر کنم منو با استارتر اشتباه گرفتین

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2728
آره واقعا... حالا من برعكس بابام كه پول مال خودشه انقدر مهربون و دست و دلبازه ولي اين به ظاهر مادر ...

با مامانت چرا برخورد نکردی؟ اینجور خانواده ها فقط به روحیمون اسیب میزنن منم هیچ کدوم از ارزوهام براورده نشدشد ولی همین که ی گوشی خریدن شکر...

دیگ ارزویی نمیکنم و تصمیم دارم خدم برای خدم ی کاری کنم

?how you like that
من بينيمو عمل كردم ، ولي رانندگي نميكنم و از خيلي از چيزايي كه ميتونم داشته باشم محرومم...🙃🙃🙃

چندسالته؟

اجازه نمیدن رانندگی کنی یعنی؟

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
چندسالته؟ اجازه نمیدن رانندگی کنی یعنی؟

نه ٢٢ نزديك ٢٣

2740