2726

بچه ها مامان من با وجود اينكه وضع ماليمون خيلي خوبه،

وخوب بود

از بچگي هميشه چيزي  رو ميخواستم يا از آرزوهام حرف ميزدم

ميگفت شوهر كن برات بخره...

آخرين باري ام كه اين حرفو زد

رفته بوديم علائدين ديدم يه خانومه رفت آيفون ١١ خريد

گفتم نگا خوش به حالش

گفت بگو شوهرت برات بخره.

بچه ها اين رفتاراش باعث ضربه منو خواهرم شده..

مثلا زماني كه خواهرم نامزد بود نامزدش در خريدن كوتاهي ميكرد كوچيكش ميكرد..

باعث شده من از نامزدم خيلي توقع داشته باشم

حس كنم غول چراغ جادوي آرزوهاي منه

نكنيد اينجوري

خب بابا شما كه نميتونيد برا كسي ارزش قائل شين برا چي بچه به دنيا ميارين

خوش به حال داداشم بهش نميگه شوهر ميكني..

حالا بچه ها بديش ميدونيد چيه؟

شوهرم وضع ماليش اصلا خوب نيست😰

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

مامان گفتم میخوام دماغ عمل کنم‌گفت باشه ولی اگه ازدواج کنی بعد زایمان ممکنه پهن بشه میخوای اونموقه ها عمل کنی؟😂هنوزم عمل نکردم

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه ميذاره بابام خرجمون كنه نه بابام سركار ميذاره برم

جهنمه زندگي من كرونا كجايي؟؟؟؟🤦🏼‍♂️

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2728
به مادیات فکر نکن به عشق و صمییمیت فکر کن

مامانم يادم داده به ماديات فك كنم

خیلی ببخشیدا اینا میخوان پولو تا سر گور ببرن! البت منظورم با خانواده ی شما نیست پدر منم خسیسه خیلی ...

آره واقعا...

حالا من برعكس بابام كه پول مال خودشه انقدر مهربون و دست و دلبازه

ولي اين به ظاهر مادر...

خدا سايه بابامو كم نكنه كه اين ميكشه آدمو...

مامان گفتم میخوام دماغ عمل کنم‌گفت باشه ولی اگه ازدواج کنی بعد زایمان ممکنه پهن بشه میخوای اونموقه ه ...

به خودت گیر نده 

شما که ازدواج کردی خدارو شکر فکر گرم کردن رابطه باش

یک قربانی نباش.خودت سرنوشتت رو به دست بگیر

❤️عالي بود

به خودت گیر نده  شما که ازدواج کردی خدارو شکر فکر گرم کردن رابطه باش

منکه هنوز ازدواج نکردم 

سنم خیلی کمه هنوز

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2706