2733
2739
عنوان

انرژی مثبت و حال خوب

320 بازدید | 13 پست

دوستانی که فاز انرژی مثبت دارند و اساتیدی چون عباس منش و عرشیانفر و معظمی و آزمندیان رو میشناسند از تجربیاتشان بگن

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت خیلی پیگیر بودم ولی هیچی نشدم اخرش 😁

با کدوم استاد شروع کردید

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
2731

بچه‌ها سرچ کنید سایت استاد عباس منش و عضو بشید

بچه ها خودتونو اذیت نکنید همش استرس دارید چیکار ایشالا هیچی نمیشه ما رو خدا داره امتحان میکنه عزیزان خدا اینقدر قادره ک ی موجود ک باچشم دیده نمیشه زندگیمونو مختل کرده و ک ما بخودمون بیایم قدر داشته ها حتی سلامتیمونو بدونیم تا شاد باشیم همش ننالیم از نداشته ها بگیم همیشه درپس ی تاریکی ی روشنایی قشنگ هست ایشالا این نیز بگذرد فقط بهداشت شخصیمون رعایت شه حله

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
تورو خدا انرژی مثبت بدید، دلم گرفته از کرونا و جو موجود😔😔😔😔😔نگران خودم، نی نی تو دلم، شوهرم، خو ...

منم باردارم کلا گرفتم مثبت شد جوابم، کلی سختی کشیدم تا خوب شدم خدا نجاتم داد

2740
آره عزیزم اونم توو هفته ۳۰ بارداری، اوایل کلی گریه کردم ولی به طرز معجزه اسایی خوب شدم، خدا بهمون رح ...

خداروشکر 

تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته، ایشالا سلامتی همه 

میشه حس ششمتونو در رابطه با بارداری هم بگید؟کی اتفاق خواهد افتاد؟؟؟

اسفند ماه