2733
2734
عنوان

اینستاگرام دارها

102 بازدید | 13 پست

بچه ها راست ی سریا ی کار میکنن الکی تعداد فالوورا رو زیاد نشون میده ؟؟؟؟؟  چجوووووری؟؟؟؟ نرم افزار داره؟ چه نرم افزاری؟ اونوقت اینستاگرام بلاک نمیکنه؟  

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من توی یه مسابقه الکی شرکت کردم اون اولای مسابقه که پیج ها برای ادمای تقریبا معروف بود اعضا همه بالای ۵۰۰ کا بعد تموم شدن مسابقه همشون بالای ۱۵۰ و اسم پیج ها هم عوض شده بود نمیدونم جریانش چجوری بود

خدایا شکرت 
2740
یعنی چی بیشتر توضیح میدی؟ 

ببین یه پیج به اسم بلاگ استار بود برای یه اقایی که امنیت پیج یه سری ادم معروف دستشه یه مسابقه گذاشتن باید اونایی که میگفتن فالو میکردی و حدودایی ۲۰۰k فالوور به هر پیج اضافه میشد اون اولاش مثلا من اقای بازغی و امیرخانی با مثلا هرکدوم یک میلیون فالوور فالو کردم ولی بعد تموم شدن مسابقه هیچکدوم اینا نبودن وانگار یسری ادم دیگه فالو کرده بودم که تعداد فالوورهاشون دوربر ۲۰۰ هزار بود

خدایا شکرت 
ببین یه پیج به اسم بلاگ استار بود برای یه اقایی که امنیت پیج یه سری ادم معروف دستشه یه مسابقه گذاشتن ...

وااااااااااا  یعنی مثلا یکی ب اونا پول میده ب اسم ادمای معروف ملت میرن یکیو فالو میکنن بعد اسم پیج عوض میشه و اطلاعاتش  

...
وااااااااااا   یعنی مثلا یکی ب اونا پول میده ب اسم ادمای معروف ملت میرن یکیو فالو میکنن بعد اس ...

نه اینجوری نه

مثلا من میرم اسپانسر میشم ۲۰ تومن میدم به مسابقه تا برای پیج من فالوور بگیرن اوناهم بین پیج هایی که امنیتش دستشونه برای فالوورا یه مسابقه میزن تا همه بیان فالو کنن بعدش دیگه نمیدونم چجوری فالوورا رو جابه جا میکنن🤷🏻‍♀️

خدایا شکرت